Loading...
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

شرایط بازگردانی کالا

شرایط بازگردانی کالا
تمامی تلاش مجموعه بازی نوین این است که محصولی بدون عیب و نقص را به مشتری ارایه دهد ولی خطای انسانی همیشه وجود دارد. با شرایط تعویض کالا آشنا شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

تلاش مجموعه بازی نوین بر این است که در محیطی به دور از نگرانی و با ارایه اطلاعات مورد نیاز پیرامون محصول، سفارش مشتری خود را به دست وی برساند.
در این بین در صورت هرگونه نارضایتی از سمت مشتری، بازی‌نوین حق بیان آن را در هر مرحله از فرآیند ثبت سفارش تا دریافت محصول برای مشتریان خود قائل بوده و در کمال احترام پیگیر نارضایتی مشتریان خود می‌باشد. لذا در کنار تلاش برای برطرف شدن مشکل، در هر زمان شنوای نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

 

شرایط بازگردانی کالا

 

در صورت عدم رضایت خریدار از کالای تحویل گرفته شده؛

- هر گونه مشکلی در کالای دریافتی، باید تا 24 ساعت از زمان تحویل با بخش پشتیبانی بازی‌نوین مطرح شود.

- برگرداندن کالا تنها در حالتی امکان پذیر است که کارتن آن موجود باشد.

- موارد اضافه شده بر روی بسته‌بندی کالا شامل : چسباندن برچسب و یا نوشتن بر روی آن کالای دریافتی را از شرایط بازگردانی خارج خواهد کرد.

- از آن جایی که جعبه اکثر محصولات از مقوای با استحکام ساخته شده، ممکن است در طول حمل محصول خوردگی های جزیی بر روی آن به وجود آید که در این حالت، کالای دریافتی مشمول بازگردانی نخواهد شد. البته خوردگی های شدید و یا پاره شدن جعبه کالا در هنگام تحویل به طور کامل شامل گارانتی است و در این حالت مشتری باید از دریافت کالا خودداری کند.

 

درصورتی که کالای دریافتی با مشخصات داده شده در سایت بازی‌نوین مغایرت داشته باشد؛

- در صورتی که مغایرت کالای دریافتی با سفارش مشتری در لحظه تحویل مشخص باشد، مشتری باید از دریافت کالا خودداری کند.

- در صورتی که پس از تحویل کالا و بدون باز کردن آن مشخص شود که کالای خریداری شده با اطلاعات سایت در تناقض است، مشتری باید ظرف زمان 24 ساعت این موضوع را با بخش پشتیبانی بازی‌نوین مطرح کرده تا هماهنگی های لازم به عمل آید.

- در صورتی که پس از تحویل کالا و باز کردن بسته مشخص شود که اطلاعات سایت بازی‌نوین با کالای دریافتی در تناقض است، مشتری باید ظرف زمان 24 ساعت این موضوع را با بخش پشتیبانی بازی‌نوین مطرح کرده و هماهنگی های لازم به عمل بیاید. در این حالت تنها در صورتی که کارتن، بسته بندی و محتویات کالا به صورت کامل موجود باشد، شامل گارانتی خواهد بود.

 

انصراف از خرید

- در صورت انصراف از خرید، مشتری باید پیش از ارسال کالا (که زمان ارسال به وی اطلاع داده خواهد شد) با بخش پشتیبانی بازی‌نوین تماس گرفته و انصراف خود را عنوان کند. در این حالت، حداکثر طی 48 ساعت کاری مبلغ پرداختی عودت خواهد شد.

- در صورت دریافت کالا توسط مشتری طی مدت 7 روز، شخص می تواند این موضوع را با بخش پشتیبانی بازی‌نوین مطرح کرده و در صورت پلمپ بودن کالا، جنس را عودت دهد. در این حالت هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و بازی نوین پس از بررسی کالا، حداکثر طی 48 ساعت کاری مبلغ عودت داده خواهد شد.

نظرات
    ارسال نظر