بازی Conspiracy: Abyss Universe

 

بازی بعدی گروه مستفیل با نام Conspiracy: Abyss Universe معرفی شد.

بازی Conspiracy در جهان Abyss جریان دارد و بازیکنان برای به دست آوردن تاج و تخت با یکدیگر رقابت می کنند. این نسخه از بازی یک بازی کارتی با مکانیزم های کشیدن کارت، ساخت الگو و مدیریت دست است و شامل تعدادی کارت عدد دار در 5 رنگ و تعدادی کارت مکان است.

 

روش انجام بازی Conspiracy: Abyss Universe

در هر دور از بازی، بازیکنان می توانند 1 الی 3 کارت را از دسته کارت های بازی برداشته و یکی از آن ها را انتخاب کرده و مابقی را در جلوی دسته کارت به رو قرار دهند. سپس کارت انتخاب شده در یک هرم معکوس در جلوی بازیکن قرار داده می شود که مجلس سنا وی را می سازد و بر اساس نوع چیدمان و کارت های قرار داده شده در جلوی بازیکن امتیاز دریافت می شود.

محتویات-بازی-abyss-conspiracy-universe

مکان هایی در بازی وجود دارد که با داشتن 2 کارت کلید یکسان یا 3 کارت کلید متفاوت باز شده و در اختیار بازیکنان قرار داده می شود و این مکان های قدرت های خاص و یا امتیازات پایان بازی را به بازیکن می دهد.

به محض اینکه یکی از بازیکنان هرم معکوس خود را که شامل 15 کارت می شود، به پایان برساند، دور آخر بازی آغاز شده و بازیکنی با بیشترین امتیاز برنده خواهد شد.

طراحی این بازی توسط Charles Chevallier و Bruno Cathala انجام شده و در سال 2019 عرضه شده است. Charles Chevallier قبلا بازی Abyss را طراحی کرده است که می توانید از اینجا تهیه کنید. برای تهیه بازی Conspiracy هم می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی Conspiracy: Abyss Universe در بهار 1400 توسط مستفیل و با لایسنس Bombyx عرضه خواهد شد.

داود سامانی

از اون موقعی که یادم میاد بازی کردن رو دوست داشتم. البته بیشتر ویدیو گیم. از میکرو به بعد همه نسل ها رو تجربه کردم و بیشترین زمان تفریحم رو به بازی گذروندم تا با بردگیم آشنا شدم. حالا هم قراره تا جایی که می تونم شما رو بیارم توی دنیای خودم. دنیای بدون مرز بازی های رومیزی!!!

مطلب پیشنهادی

معرفی بازی ghost writer

معرفی بازی Ghost Writer

در این پست بازی Ghost Writer معرفی شده و در مورد روش انجام بازی و زمان عرضه آن توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *