سومین سالگرد از افتتاح بازی نوین

 

3 سال پیش در چنین روزی بازی نوین از میان ایده های خام یک مغازه اسباب بازی متولد شد و بعد از گذشت بیش از 1000 روز به چیزی که الان در پیش روی شماست رسید.

بازی نوین حاصل ترکیب مهارت های متفاوتی همچون تولید محتوا، ساخت ویدیو، نوشتن مقاله، برنامه نویسی، مدیریت بازرگانی، مدیریت تولید و … است و زحمات زیادی تا به اینجا برای آن کشیده شده است ولی شاید مهمترین قسمتی که بازی نوین را به یک کودک 3 ساله تبدیل کرده، همراهی افراد مختلف چه در نقش مشتری و چه در نقش خواننده بوده که اجازه نفس کشیدن و زندگی کردن را به این مدیوم جوان و نابالغ داده است.

در سال چهارم تمام سعی بازی نوین بر این است که بتواند مثل همیشه ثابت قدم در راه نشر و توسعه بازی های رومیزی قدم بردارد و با همراهی شما سعی خواهیم کرد که بهترین خدمات را برای شما به وجود بیاوریم.

در اواسط بهمن با راه اندازی باشگاه مشتریان و تخفیف های پلکانی راه جدیدی برای همراهی با شما عزیزان ایجاد کرده ایم که اطلاعات بیشتر را می توانید در اینجا ببینید.

خرید بردگیم

به مناسبت پایان سومین سال از فعالیت بازی نوین، فروشگاه بازی نوین با معرفی 12 پکیج ویژه و تخفیف بر روی بیش از 50 عنوان از بهترین های بازی رومیزی و بردگیم ایران، این مناسبت را به همراه شما عزیزان جشن می گیرد.

شما می توانید پکیج های ویژه ما را در اینجا مشاهده و سفارش دهید.

ممنونیم از همراهی شما و به این خاطر به خود می بالیم.

داود سامانی

از اون موقعی که یادم میاد بازی کردن رو دوست داشتم. البته بیشتر ویدیو گیم. از میکرو به بعد همه نسل ها رو تجربه کردم و بیشترین زمان تفریحم رو به بازی گذروندم تا با بردگیم آشنا شدم. حالا هم قراره تا جایی که می تونم شما رو بیارم توی دنیای خودم. دنیای بدون مرز بازی های رومیزی!!!

مطلب پیشنهادی

معرفی بازی ghost writer

معرفی بازی Ghost Writer

در این پست بازی Ghost Writer معرفی شده و در مورد روش انجام بازی و زمان عرضه آن توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *