بسته توسعه جدیدی بازی Root

 

بسته توسعه جدید بازی Root با نام The Marauder Expansion به زودی عرضه خواهد شد.

این بسته توسعه 2 فکشن جدید به همراه روش های جدید بازی کردن را به بازی اضافه می کند. Warlord ها که به تازگی به جنگل قدم گذاشته اند، بر روی تعداد زیادی مبارز حکمرانی می کنند و افرادی وجشتناک و کاریزماتیک هستند. تنها هدفی که آن ها دنبال می کنند، حکمرانی برای روی تمامی جنگل است. برای اینکه بتوانند جکمرانی خود را سرعت بخشند، با استفاده از آتش خانه ها و استحکامات فکشن های دیگر را نابود می کنند و به هیچ چیز و هیچ کسی رحم نمی کنند.

فکشن دومی که به بازی اضافه می شود، Stone Seeker ها هستند و سعی دارند که وسایل قدیمی و باستانی را در جنگل پیدا کنند. هدف اصلی آن ها پیدا کردن این آثار باستانی با ساخت راه های مختلف و اتحاد بستن با فکشن های مختلف است. در مواقعی آن ها به امید پیدا کردن این آثار باستانی وارد قلمرو دیگران می شوند و فراری از جنگیدن با دیگران ندارند.

هر دوی این فکشن ها برای بازی 2 نفره مناسب هستند و امکان بازی بدون استفاده از BOT را برای 2 الی 5 نفر مهیا می کنند. همچنین در این بسته توسعه چند مکانیزم دیگر هم اضافه شده که امکان اضافه کردن آن ها به بازی اصلی وجود دارد.

بسته توسعه The Marauder در تاریخ 23 فوریه بر روی کیک استارتر آماده سفارش می شود. برای تهیه بازی Root به همراه بسته های توسعه این بازی، می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

داود سامانی

از اون موقعی که یادم میاد بازی کردن رو دوست داشتم. البته بیشتر ویدیو گیم. از میکرو به بعد همه نسل ها رو تجربه کردم و بیشترین زمان تفریحم رو به بازی گذروندم تا با بردگیم آشنا شدم. حالا هم قراره تا جایی که می تونم شما رو بیارم توی دنیای خودم. دنیای بدون مرز بازی های رومیزی!!!

مطلب پیشنهادی

معرفی بازی ghost writer

معرفی بازی Ghost Writer

در این پست بازی Ghost Writer معرفی شده و در مورد روش انجام بازی و زمان عرضه آن توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *