معرفی 5 بازی کارتی زیر 100/000 تومان

 

در این پست می خواهیم 5 بازی کارتی زیر 100/000 تومان را به شما معرفی کنیم. بازی هایی که در این پست معرفی می شوند، قیمتی کمتر از 100/000 تومان دارند و در سبک های مختلفی هستند. اگر به تازگی با دنیای بردگیم ها و بازی های رومیزی آشنا شده اید، به هیچ وجه این بازی ها را از دست ندهید.

معرفی 5 بازی کارتی زیر 100000 تومان بنر

 

بازی فوتبال بزنیم

بازی فوتبال بزنیم از روی بازی Wanna Be Football طراحی و تولید شده است. این بازی توسط رومیز و مستفیل با لایسنس Game Absorber تولید شده و خیلی خلاصه می توان گفت که همان بازی فوتبال است ولی به صورت کارتی و خیلی خیلی سریع.

هر بازیکن در بازی فوتبال بزنیم، سعی می کند با استفاده از کارت هایی که دارد، به حریف خود گل بزند. تمامی اتفاقاتی که در فوتبال واقعی می افتد، در این بازی کارتی نیز وجود دارد. پاس، شوت، تکل، خطا، کارت قرمز و زرد، افساید و … بر روی کارت ها وجود دارد و هر بازیکن در نوبتش یکی از کارت های دست خود را انتخاب کرده و بازی می کند و در واقع توپ را از قسمتی از زمین به قسمت دیگری می فرستد تا بتواند در نهایت به سمت دروازه حریف شوت بزند.

بعد از زدن شوت به سمت دروازه حریف، کارت های کارت های موقعیت نشان می دهند که آیا شوت ما گل شده است یا خیر. بازیکنی در انتهای بازی برنده است که گل های بیشتری زده باشد.

بازی فوتبال بزنیم یک بازی کارتی بسیار سریع برای 2 یا 4 نفر است. در حالت 4 نفره، بازیکنان در دو تیم دو نفره با یکدیگر رقابت می کنند. قیمت مصرف کننده بازی فوتبال بزنیم، 75/000 تومان است. برای تهیه بازی فوتبال بزنیم، می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

خرید بازی فوتبال بزنیم

 

بازی Hoax

بازی Hoax یک بازی کارتی کوچک و جمع و جور است که در آن قدرت بلوف زدن و ذهن خوانی شما به چالش کشیده می شود. مهمانی به تازگی به اتمام رسیده و ورگاس ثروتمند به تازگی مرده است و حالا شما باید برای به دست آوردن ثروت وی با خویشاوندان و آشنایان عجیب و غریب وی، صحبت کنید و دست آن ها را رو کنید و به ثروت عظیم ورگاس دست پیدا کنید.

در ابتدای بازی به هر بازیکن یک نقش از نقش های موجود در بازی داده می شود. مثل خدمتکار، فامیل دور، آشپز و … . هر کدام از این نقش ها قدرت منحصر به فردی دارند و دیگران نمی دانند که چه نقشی در دست چه بازیکنی است. در طول بازی سعی می کنیم با استفاده از قدرت های خود دست دیگران را رو کنیم و نقش آن ها را حدس بزنیم. هر بازیکنی که نقش وی به درستی حدس زده شود، از بازی خذف شده و این کار تا زمانی ادامه پیدا می کند که فقط یک بازیکن باقی بماند و وی برنده بازی است.

خرید بازی hoax

در طول بازی و در هر نوبت می توانید از قدرت اختصاصی خود استفاده کنید ولی شما می توانید بلوف شخصیت دیگری را بزنید و از قدرت آن استفاده کنید. تا زمانی که بازیکن دیگری بلوف شما را نگیرد،شما می توانید از قدرت های دیگران استفاده کنید. بازی Hoax شباهاتی به بازی کودتا دارد ولی مکانیزم های جذابی که در این بازی قرار داده شده این بازی را از بازی کودتا متمایز می کند.

قیمت مصرف کننده بازی Hoax هم زیر 100/000 تومان یعنی 72/000 تومان می باشد و می توانید از فروشگاه بازی نوین تهیه نمایید.

خرید بازی Hoax

 

بازی لوت

بازی لوت توسط راینر کنیتزیا طراحی شده که قبلا بازی های سری Lost Cities را طراحی کرده بود. بازی لوت از عنوانی به همین نام توسط مستفیل و رومیز با لایسنس طراحی و تولید شده است. در این بازی در نقش راهزنانی در بیابان سعی می کنیم به کاروان های عبوری دستبرد بزنیم و بازیکنی در انتهای بازی برنده است که توانسته باشد، ثروت بیشتری از راهزنی این کاروان ها به دست آورده باشد.

بازی به این صورت انجام می شود که در هر نوبت بازیکنان یکی از کارت های دست خود را بازی کرده و در جلوی خود یا دیگران قرار می دهند. اگر کارت بازی شده، کارت کاروان باشد آن کارت را جلوی خود بازی کرده و بازیکنان دیگر و حتی خود بازیکن می تواند به آن کاروان حمله کرده و آن را تصاحب کند.

خرید بازی لوت

کارت دیگری که می توان استفاده کرد، کارت های غارت است. از این کارت ها بر روی کاروان های رو شده در بازی استفاده می کنیم. به این صورت که در نوبت خودمان، یکی از غارتگران خود را بر روی یکی از کارت های کاروان می گذاریم. در ابتدای نوبت خود بررسی می کنیم که آیا بر روی کاروانی در بازی، بیشترین کارت غارت را داریم یا خیر و در آن کاروان را بر می داریم و به اندازه تعداد سکه های روی آن امتیاز دریافت می کنیم. بازیکنی که در انتهای بازی بیشترین کاروان را غارت کرده باشد، برنده بازی خواهد بود.

قیمت مصرف کننده بازی لوت، 85/000 تومان می باشد و می توانید از طریق لینک زیر تهیه نمایید.

خرید بازی لوت

 

بازی پایاپای

بازی پایاپای یکی از هیجانی ترین و پر سر و صدا ترین بازی های کارتی است که در ایران تولید شده و اگر به دنبال بازی ای می گردید که در آن هیجان و صدا حرف اول را بزند، بازی پایاپای انتخاب مناسبی است. در این بازی سعی می کنیم که زودتر از حریفان خود کالاهای خود را جور کرده و فروش برسانیم و برنده بازی شویم.

خرید بازی پایاپای

در ابتدای بازی به صورت تصادفی، 8 کارت به هر بازیکن داده می شود. سپس بازیکنان باید سعی کنند که تمامی کارت های خود را از یک نوع کنند. برای این کار کارت های یکسان دست خود را جدا کرده و تعداد آن ها را به بقیه می گویند (فریاد می زنند) و آن را با بازیکنی دیگر که تعداد کارت های یکسان با وی دارد، جا به جا می کنند. این کار با هدف اینکه تمامی کارت های دستشان از یک نوع شود، ادامه پیدا می کند. اولین بازیکنی که بتواند 8 کارت یکسان در دستش داشته باشد، باید زنگ بازی را به صدا در آورد.

بازی بسیار شلوغ و پر هیجان است و بازی کارتی با این سرعت و هیجان تقریبا در ایران وجود ندارد. قیمت مصرف کننده بازی پایاپای، 80/000 تومان است و می توانید از فروشگاه بازی نوین تهیه نمایید.

خرید بازی پایاپای

 

بازی Beasty Bar

در بازی Beasty Bar یا کافه حیوانات، بازیکنان باید سعی کنند تا حیوانات خود را وارد کافه کنند. در دست هر بازیکن تعداد 12 کارت حیوان با قابلیت های مختلف وجود دارد و هر بازیکن سعی می کند با قرار دادن به موقع حیوانات خود در صف کافه، آن ها را وارد کافه کرده و برنده بازی شوند. البته حیوانات بازی زیاد به در صف ماندن اعتقاد ندارند و سعی می کنند هر چه سریع تر و با قدرت به سمت درب کافه حمله ور شده و وارد کافه شوند.

در هر نوبت بازیکنان یکی از کارت های دست خود را در صف قرار داده و قدرت آن کارت را اعمال می کنند. مثلا کارت زرافه به بازیکن اجازه می دهد که از روی حیوان جلوتر از خود عبور کند یا اینکه شیر همیشه وقتی وارد صف می شود، به جلوی صف رفته یا تمساح تمام حیوان های ضعیف تر از خود را می خورد و از بازی حذف می کند.

بعد از اینکه طول صف به 5 حیوان رسید، 2 حیوان جلوی صف وارد کافه شده و 1 حیوان انتهایی حذف می شود. در انتهای بازی، بازیکنی با بیشترین امتیاز برنده بازی خواهد بود.

بازی کافه حیوانات از روی بازی Beasty Bar توسط بازی نوین تولید شده و یکی از بهترین بازی های کارتی و در سبک خانوادگی ایران است. شما می توانید بازی کافه حیوانات را از فروشگاه بازی نوین از طریق لینک زیر تهیه نمایید.

خرید بازی Beasty Bar

 

بازی کارتی

بازی های کارتی معمولا بازی های سبکی هستند که برای کسانی که به تازگی می خواهند به جمع بردگیم بازان اضافه شوند، مناسبند. اگر می خواهید به کسی بازی رومیزی هدیه دهید ولی نمی دانید چه بازی برای ایشان مناسب است و یا نمی خواهید هزینه زیادی کنید، بازی های کارتی معرفی شده در این پست، مناسب این منظور هستند.

شما چه بازی کارتی را می شناسید که از بازی کردن با آن لذت می برید؟ اسم بازی را برایمان در قسمت نظرات بنویسید.

 

داود سامانی

از اون موقعی که یادم میاد بازی کردن رو دوست داشتم. البته بیشتر ویدیو گیم. از میکرو به بعد همه نسل ها رو تجربه کردم و بیشترین زمان تفریحم رو به بازی گذروندم تا با بردگیم آشنا شدم. حالا هم قراره تا جایی که می تونم شما رو بیارم توی دنیای خودم. دنیای بدون مرز بازی های رومیزی!!!

مطلب پیشنهادی

خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام از خدمات پرفروش و پرطرفدار مای ممبر است. خرید لایک اینستاگرام تضمینی …

4 دیدگاه

 1. محمد امین

  سلام دوستان وقتتون بخیر باشه
  در مرحله اول دمتون گرم که مقاله های خلاقانه طراحی می کنید و به اشتراک میزارید
  من ی سری بازی هم که زیر 100 هزار تومن بودند رو در آوردم
  و تو لیست پایین متنم قرار دادم
  امیدوارم که این لیست بتونه بهتون کمک کنه در خرید بازی های شما ….
  راستی دمه بازی نوین هم گرم که در سایت قابلیت اشتراک گذاری نظرات هم وجود داره ….

  بازی های دیگر زیر 100 هزار تومن

  اسم بازی قیمت
  ….. …..
  بازی فکری بی درنگ بازی تا 80 ت
  رامودیس نشر هوپا 70 ت
  تردست 4 نفره بازی تا 95 ت
  بازی فکری جنگ سرد 75 ت
  بازی فکری راز هیتلر ( secret hitler ) 85 ت
  بازی فکری دوجین 80 ت
  بازی فکری جفت و جور 50 ت
  جوراجور 60 ت
  بازی فکری التاسیکو 75 ت
  بازی فکری کوغول 80 ت
  بازی فکری گبه بازی 90 ت
  بازی فکری نیکیماک 66 ت
  بازی فکری شهردار 90 ت
  بازی فکری جکوجونور 50 ت
  فتح پرچم 99 ت
  بازی فکری تعادل بازی تا 57 ت
  بازی فکری پوینت سالاد 69 ت
  بازی فکری کلوچیا 80 ت
  بازی فکری شاهدخت 87 ت
  بازی فکری لال بازی 70 ت
  بازی فکری DEAL AND STEAL 75 ت
  بازی فکری پنیک لب Panic Lab 95 ت
  بازی فکری نیمبل nimble 79 ت
  بازی رومیزی DEAD DROP 40 ت
  بازی فکری جمجمه ( SKULL ) 83 ت
  بازی فکری Number 9 70 ت
  بازی رومیزی پنج گنج 65 ت
  راز جنگل فکر آذین 50 ت
  بازی رومیزی شارلاتان 84 ت
  بازی فکری سیاره نهم The Crew 90 ت
  بازی فکری فلافل 75 ت
  بازی فکری زنبورک 90 ت
  بازی فکری جایپور jaipur مدل Dragon 80 ت
  بازی فکری اسپلندور splendor مدل dragon 99 ت
  بازی فکری ستیز 88 ت
  بازی فکری پادشاه جمجمه ( skull king ) 80 ت
  بازی نه مرسی 60 ت
  بازی فکری شینو shino 90 ت
  دست چین 4 نفره بازی تا 85 ت
  بازی اجی مجی بوم هوپا 66 ت
  بازی فکری بزرگراه دو نفره – highway مدل houger games
  97 ت

  بازی فکری کاستل Kastel 70 ت
  بازی فکری دوزرنگ (color match) 40 ت
  بازی ژرفاب 99 ت
  بازی فکری ایماچی ( imachi ) 95 ت
  بازی فکری کشورگشا 95 ت
  بازی فکری بالماسکه به همراه افزونه | MASCRADE
  98 ت

  با تشکر از شما که تا پایان این لیست …بازی هارو مشاهده کردین

 2. سلام داود عزیز چرا سایت نمیار برای خرید بازی مشکل چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *