جعبه گشایی بازی سیراف

جعبه-گشایی-بازی-سیراف-محتویات-بازی-سیراف

در این ویدیو بازی سیراف را که به تازگی عرضه شده جعبه گشایی کردیم و محتویات بازی سیراف را از نزدیک دیدیم.

 

محتویات بازی سیراف


 

در بازی سیراف بازیکنان در نقش تاجران بندر قدیمی سیراف هستند که باید با صادر کردن محصولات خود تبدیل به بهترین تاجر سیراف شوند. بازی سیراف یک بازی در سبک خانوادگی است که مکانیزم های اصلی بازی کشیدن کارت و جمع آوری کارت است. بازیکنان در هر نوبت یکی از 4 اکشن زیر را انتخاب می کنند:

  • کشیدن 1 الی 4 کارت و اضافه کردن آن به دست و یا انبار خود
  • برداشتن مجوز صادرات یا مامورین ویژه
  • صادر کردن کالاها
  • استفاده از مامورین ویژه

برای صادر کردن کالاها نیاز به مجوز صادرات است. از آن جایی که تعداد مجوزهای صادرات محدود است، بازیکنان باید سریع تر از بقیه این مجوز ها را به دست آورند. برای به دست آوردن مجوزها باید یکی از کارت های منابع طلایی سوزانده شود. با داشتن مجوز کالا، بازیکن می تواند تعدادی کالای یکسان را همزمان صادر کرده و به اندازه ارزش آن که بر روی صفحه بازی مشخص شده است، امتیاز به دست آمده از صادرات را در برگه شخصی خود علامت بزند. علاوه بر این یکی از مامورین برای یک بار به شما اجازه صادر کردن بدون مجوز را می دهد.

بازیکنی که بتواند یک نوع کالا را به اندازه ای که در صفحه مشخص شده است و زودتر از بقیه صادر کند، توکن صادرات انحصاری را دریافت می کند و 10 امتیاز اضافه در پایان بازی به امتیازات وی اضافه می شود. هم چنین بازیکنان می توانند توکن های امتیاز ویژه تنوع صادرات کالاها و صادر کردن کارت های اعلا را نیز در طول بازی به دست آورند. زمانی که نتوان کارت های کالا را به اندازه مورد نیاز رو کرد، دور آخر بازی سیراف شروع می شود. در انتهای بازی بازیکنی با بیشترین امتیاز برده بازی خواهد بود.

شما می توانید محتویات بازی سیراف را در ویدیو جعبه گشایی که در بالای همین صفحه قرار داده شده است، ببینید. بازی سیراف یک بازی کاملا ایرانی است که برای 2 الی 4 بالای 10 سال طراحی شده و هر دور آن بین 30 الی 60 دقیقه زمان می برد.

شما می توانید بازی سیراف را از فروشگاه بازی نوین با گارانتی 12 ماهه بازی نوین تهیه کنید.

برای دیدن بقیه جعبه گشایی های بازی نوین، به اینجا مراجعه نمایید.

 

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *