روش انجام بازی سیراف

 

روش انجام بازی سیراف

بازی سیراف، یکی بازی طراح ایرانی است که توسط محمد جواد احمدی و محمد امین حسینی طراحی شده و در اسفند 1399 توسط نشر بازیران منتشر شده است. در این صفحه روش انجام بازی سیراف به صورت ویدیویی قرار داده شده است.

در بازی سیراف بازیکنان در نقش بازرگانان مشهور بندر سیراف هستند و باید سعی کنند با به دست آوردن مجوزهای صادرات کالاها، کالاهای مختلفی را صادر کرده و امتیاز کسب کنند.

در بازی سیراف و در هر نوبت می توان 4 کار انجام داد:

  • کارت جدید کشید و دست خود را از کالاهای مختلف پر کرد. می توان کارت کالاها را به انبار نیز انتقال داد.
  • می توان کارت های داخل دست را با انبار یا بالعکس عوض کرد.
  • با داشتن مجوزهای مختلف، می توان به صادر کردن کالاها اقدام کرد و امتیاز آن را دریافت کرد.
  • از مامورین ویژه استفاده کرد و کارهای مختلفی را انجام داد.

هر بازیکن در نوبت خود یکی از 4 کار گفته شده را انتخاب کرده و انجام می دهد و نوبت نفری بعدی خواهد شد. بازی همینطور ادامه پیدا کرده تا زمانی که نتوان کارت جدیدی بر روی بازار رو کرد. در این لحظه دور آخر بازی برای همه بازیکن ها آغاز شده و بعد از اینکه آخرین نفر بازی خود را انجام داد، نوبت به امتیاز شماری می رسد.

بازیکنی در انتهای بازی برنده است که توانسته باشد بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد.

هر بازیکن یک برگه از دفترچه امتیاز شماری را دارد و امتیازات خود را بر روی آن محاسبه می کند. می توان این برگه های امتیاز شماری را برای ثبت رکورد نیز نگه داشت.

روش انجام بازی سیراف بسیار ساده است و در ویدیو زیر به طور کامل آموزش داده شده است. دفترچه بازی اطلاعات کاملتری را در مورد این بازی در اختیارتان قرار خواهد داد و شما می توانید هر سوالی که در مورد بازی سیراف دارید، در زیر همین پست بپرسید و اسرع وقت به شما جواب خواهیم داد.

شما می توانید بازی سیراف را از فروشگاه بازی نوین تهیه کنید.

برای دیدن بقیه ویدیوهای های روش انجام بازی، می توانید به اینجا مراجعه کنید.

روش انجام بازی سیراف

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *