معرفی و نقد بازی Conspiracy

معرفی و نقد بازی conspiracy

این ویدیو به بازی Conspiracy که به زودی قرار است توسط مستفیل در ایران تولید شود، اختصاص دارد.

بازی Conspiracy نسخه کوچک شده بازی Abyss است که قرار است همان اتفاقاتی که در بازی Abyss می افتد را در سایزی بسیار کوچکتر در اختیار بازیکنان قرار دهد. پادشاه زیر دریاها به تازگی مرده است و تمامی جناح ها برای به دست آوردن تخت پادشاهی در تلاش هستند. ولی بدون متحد شدن آن ها و گرفتن دست یک دیگر، نمی توانند کاری از پیش ببرند. شما باید آن ها را با یکدیگر متحد کنید تا بر علیه حریفانتان نیروی بیشتری به دست آورید و در نهایت تبدیل به پادشاه زیر دریاها شوید.

 

روش انجام بازی

در طول بازی و در هر نوبت، بازیکن باید انتخاب کند که 1 یا 2 یا 3 کارت بردارد. بعد از اینکه کارت یا کارت های انتخاب شده را برداشت، یکی از کارت های انتخاب شده را در جلوی خود به رو قرار داده و کار مربوط به آن را انجام می دهد. در طول بازی، هر بازیکن باید 15 کارت را به صورت هرمی معکوس در جلوی خود قرار داده و سنای خود را از جناح های مختلف تشکیل دهد. هر کدام از جناح ها امتیاز مشخص شده بر روی کارت و کار مشخصی را انجام می دهند. در طول بازی سعی می کنیم که با برداشتن کارت های مختلف، سنای خود را به شکل مشخصی بچینیم و در انتهای بازی بر اساس بیشترین عدد رو شده از هر جناح و طریقه قرار دادن کارت ها در کنار یکدیگر، امتیازات مختلفی را کسب می کنیم.

بازی زمانی به انتها می رسد که یکی از بازیکن ها بتواند پانزدهمین کارت را در هرم معکوس خود قرار داده و در این حالت دور نهایی برای بازیکن ها  آغاز می شود. بعد از اینکه هر بازیکن آخرین دور خود را بازی کرد، بازی تمام شده و بازیکنی با بیشترین امتیاز برنده بازی خواهد شد.

 

بازی Conspiracy به زودی توسط مستفیل منتشر خواهد شد و شما می توانید این بازی را از فروشگاه بازی نوین در اینجا تهیه کنید.

برای دیدن بقیه ویدیوهای بازی نوین به اینجا مراجعه نمایید.

 

ویدیو معرفی و نقد بازی Conspiracy

خوشحال می شویم که نظرتان را در زیر این پست در مورد بازی Conspiracy ببنییم.

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *