بازی جدید Stonemaier Games

 

بازی جدید Stonemaier Games با نام Red Rising معرفی شد. این بازی که توسط Alexander Schmidt و Jamey Stegmaier طراحی شده در دنیایی با همین نام که توسط Pierce Brown نوشته شده است، منتشر خواهد شد.

داستان Red Rising که در سال 2014 منتشر شده در مورد سیاره مریخ و یک معدن کار دون پایه به نام Darrow است که می خواهد به طبقه اشراف زادگان نفوذ کند.

در بازی Red Rising جامعه به 14 کاست (طبقه) تقسیم شده است و شما به عنوان یکی از خاندان های بازی، سعی می کنید که با به دست آوردن قدرت های بیشتر و افراد قوی تر به عنوان دنبال کننده در این طبقات پیشرفت کنید. این بازی از مکانیزم مدیریت دست (Hand Management) استفاده می کند و برای 1 الی 6 نفر طراحی شده است. هر دست از بازی 45 الی 60 دقیقه زمان می برد.

خرید-بازی-فکری

در ابتدای بازی به هر بازیکن 5 کارت داده می شود. در هر نوبت شما باید یکی از کارت های دست خود را به یکی از مناطق روی صفحه بازی اضافه کنید و چیزهایی که در آن منطقه هستند را فعال کنید و به دست بیاورید. سپس شما یک کارت دیگر از یک منطقه دیگر را به دستتان اضافه می کنید یا یکی از کارت های دسته کارت ها را بر می دارید. این کارت های و کارهایی که در بازی انجام می دهید به شما امتیازاتی را خواهند داد.

هنوز اطلاعات بیشتری در مورد بازی Red Rising داده نشده است ولی انتظار می رود که این عنوان در ماه March یا April سال جاری عرضه شود.

داود سامانی

از اون موقعی که یادم میاد بازی کردن رو دوست داشتم. البته بیشتر ویدیو گیم. از میکرو به بعد همه نسل ها رو تجربه کردم و بیشترین زمان تفریحم رو به بازی گذروندم تا با بردگیم آشنا شدم. حالا هم قراره تا جایی که می تونم شما رو بیارم توی دنیای خودم. دنیای بدون مرز بازی های رومیزی!!!

مطلب پیشنهادی

معرفی بازی ghost writer

معرفی بازی Ghost Writer

در این پست بازی Ghost Writer معرفی شده و در مورد روش انجام بازی و زمان عرضه آن توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *