شروع عرضه بازی تاکنوکو در ایران

 

بازی تاکنوکو (Takenoko) از همان روزهای اول عرضه در سال ۲۰۰۸ یکی از بهترین بازی های خانوادگی دنیا بود. تخصص طراح این بازی یعنی Antoine Bauza در بازی های۰۴۸ خانوادگی است و این موضوع را در بازی ۷Wonders نشان داده است.

بازی تاکنوکو در مورد پاندایی است که به تازگی به امپراطور ژاپن هدیه شده و بازیکنان باید از این پاندای بازیگوش مواظبت کنند و فرمان های پادشاه را انجام دهند و از وی پاداش بگیرند. بازیکنی با بیشترین امتیاز در پایان بازی برنده خواهد بود.

تولید این نسخه در ایران یکی از خواسته های اصلی جامعه برگیم باز های ایران بود و کمابیش درخواست تولید این بازی از تولیدکننده های مختلف شده بود ولی به دلیل پیچیدگی تولید قطعات بازی مخصوصا عدم امکان تولید ۲ فیگور پاندا و باغبان، تولید بازی تقریبا نا ممکن به نظر می رسید. گروه مستفیل در اواخر تابستان سال ۱۳۹۹ توانست لایسنس این بازی را از Bombyx تهیه کند و مقدمات کار را برای تولید بازی فراهم کند که در نهایت بازی تاکنوکو در اواسط بهمن و با قیمت ۴۷۵/۰۰۰ تومان عرضه شد.

شما می توانید ویدیو جعبه گشایی این بازی را در باکس زیر ببینید و برای تهیه بازی تاکنوکو به اینجا مراجعه نمایید.

داود سامانی

از اون موقعی که یادم میاد بازی کردن رو دوست داشتم. البته بیشتر ویدیو گیم. از میکرو به بعد همه نسل ها رو تجربه کردم و بیشترین زمان تفریحم رو به بازی گذروندم تا با بردگیم آشنا شدم. حالا هم قراره تا جایی که می تونم شما رو بیارم توی دنیای خودم. دنیای بدون مرز بازی های رومیزی!!!

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

معرفی-دو-بازی-همبردی

معرفی ۲ عنوان جدید از همبردی

به زودی 2 بازی از گروه همبردی با نام های زمستان فیمبل و بساز بنداز عرضه خواهد شد. در این پست این دو بازی را معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *