شروع عرضه بازی تاکنوکو در ایران

 

بازی تاکنوکو (Takenoko) از همان روزهای اول عرضه در سال 2008 یکی از بهترین بازی های خانوادگی دنیا بود. تخصص طراح این بازی یعنی Antoine Bauza در بازی های048 خانوادگی است و این موضوع را در بازی 7Wonders نشان داده است.

بازی تاکنوکو در مورد پاندایی است که به تازگی به امپراطور ژاپن هدیه شده و بازیکنان باید از این پاندای بازیگوش مواظبت کنند و فرمان های پادشاه را انجام دهند و از وی پاداش بگیرند. بازیکنی با بیشترین امتیاز در پایان بازی برنده خواهد بود.

تولید این نسخه در ایران یکی از خواسته های اصلی جامعه برگیم باز های ایران بود و کمابیش درخواست تولید این بازی از تولیدکننده های مختلف شده بود ولی به دلیل پیچیدگی تولید قطعات بازی مخصوصا عدم امکان تولید 2 فیگور پاندا و باغبان، تولید بازی تقریبا نا ممکن به نظر می رسید. گروه مستفیل در اواخر تابستان سال 1399 توانست لایسنس این بازی را از Bombyx تهیه کند و مقدمات کار را برای تولید بازی فراهم کند که در نهایت بازی تاکنوکو در اواسط بهمن و با قیمت 475/000 تومان عرضه شد.

شما می توانید ویدیو جعبه گشایی این بازی را در باکس زیر ببینید و برای تهیه بازی تاکنوکو به اینجا مراجعه نمایید.

داود سامانی

از اون موقعی که یادم میاد بازی کردن رو دوست داشتم. البته بیشتر ویدیو گیم. از میکرو به بعد همه نسل ها رو تجربه کردم و بیشترین زمان تفریحم رو به بازی گذروندم تا با بردگیم آشنا شدم. حالا هم قراره تا جایی که می تونم شما رو بیارم توی دنیای خودم. دنیای بدون مرز بازی های رومیزی!!!

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

معرفی بازی ghost writer

معرفی بازی Ghost Writer

در این پست بازی Ghost Writer معرفی شده و در مورد روش انجام بازی و زمان عرضه آن توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *