عرضه مجدد Tinners Trail بعد از 12 سال

 

بالاخره بعد از 12 سال بازی Tinners Trail مجددا منتشر خواهد شد. این بازی که توسط Martin Wallace طراح بازی های Brass و Wildlands طراحی شده، آخرین بار در سال 2008 منتشر شده بود و بعد از 12 سال کمپانی Alley Cat حق نشر این بازی را کسب کرده است.

کمپین کیک استارتر بازی هم بودجه مورد نیاز برای تولید محصول را کسب کرده است و قرار است تغییرات زیادی نسبت به نسخه قبلی در آن ایجاد شود. در این نسخه حالت تک نفره به بازی اضافه شده است و تعداد بازیکنان به 5 نفر افزایش یافته است. طراحی هنری بازی که توسط Ossi Hiekkala و Javier González Cava انجام شده به بازی های مدرن نزدیک تر شده تا بتواند بازیکن های جدید را راضی نگه دارد و همچنین قوانین بازی اندکی تغییر کرده که فاکتور استراتژی را در بازی افزایش و شانس را در آن کاهش داده است. بازی Tinners Trail برای افراد بالای 13 سال طراحی شده و هر دور از بازی 60 الی 90 دقیقه زمان می برد.

بازی Tinners Trail یک بازی اقتصادی است که در آن بازیکنان در نقش کمپانی هایی هستند که با خرید زمین در منطقه Cornwall، استخراج قلع و مس و بالا بردن مقدار تولید و ارزش معدن خود سعی می کنند با یکدیگر رقابت کنند.

در نسخه کیک استارتری این بازی قرار است 2 بسته توسعه دیگر هم به بازی اضافه شود. این بازی در سپتامبر 2021 روانه بازار خواهد شد.

داود سامانی

از اون موقعی که یادم میاد بازی کردن رو دوست داشتم. البته بیشتر ویدیو گیم. از میکرو به بعد همه نسل ها رو تجربه کردم و بیشترین زمان تفریحم رو به بازی گذروندم تا با بردگیم آشنا شدم. حالا هم قراره تا جایی که می تونم شما رو بیارم توی دنیای خودم. دنیای بدون مرز بازی های رومیزی!!!

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

معرفی بازی ghost writer

معرفی بازی Ghost Writer

در این پست بازی Ghost Writer معرفی شده و در مورد روش انجام بازی و زمان عرضه آن توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *