معرفی و نقد بازی Targi

معرفی و نقد بازی Targi

در این ویدیو بازی Targi را به شما معرفی و سپس نقد کرده ایم.

بازی Targi اولین بار در سال ۲۰۱۴ توسط KOSMOS تولید و منتشر شده است و گروه بازی نوین بعد از فارسی سازی و ترجمه بازی، این عنوان را در تابستان ۱۳۹۹ منتشر کرده است. در بازی Targi به عنوان یکی از دو خاندان قبیله طارق برای به دست آوردن مسیرهای تجاری و صادر کردن ادویه، نمک و فلفل با یکدیگر رقابت می کنیم و سعی می کنیم در طول بازی یک خاندان قدرتمند بسازیم.

بازیکنان در طول بازی با استفاده از آدمک های خود، قابلیت های مختلفی که در بازی قرار داده شده است را انتخاب کرده و سپس با استفاده از آن ها سعی می کنند کارت های قبیله را به دست بیاورند. برای ساختن کارت های قبیله نیاز به منبع داریم که از بین کارت های رو شده و قرار دادن آدمک ها می توانیم به دست بیاوریم.

قبلا ویدیو روش انجام بازی Targi را برای شما ساخته بودیم که می توانید در اینجا ببینید. همچنین برای تهیه این بازی می توانید به فروشگاه بازی نوین مراجعه نمایید.

این عنوان برای ۲ نفر بالای ۱۲ سال تهیه شده و هر دست از بازی حدود ۱ ساعت طول می کشد.

 

ویدیو معرفی و نقد بازی Targi

بازی Targi یکی از بهترین بازی های دو نفره تولید شده در ایران است و قبلا برای این بازی یک زنگ بازی ساخته ایم و یک دست کامل این بازی را به صورت دو نفره بازی کرده ایم که می توانید در اینجا ببینید.

خوشحال می شویم که نظرتان را در زیر این پست در مورد بازی Targi ببنییم.

 

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی هیولا campy creatures

روش انجام بازی هیولا Campy Creatures

در این پست ویدیو روش انجانم بازی هیولا قرار داده شده است. در بازی هیولا بازیکنان در نقش هیولاهای مختلف باید قربانی هایی را شکار کرده و به محضر دانشمند دیوانه ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *