زنگ بازی؛ Targi

خرید بردگیم تارگی

در سری ویدیو های زنگ بازی قرار است به همراه دوستان و همکاران بازی نوین، یک دست کامل یکی از بردگیم هایی که بر روی قفسه هایمان قرار دارند را برداشته و دوستانه بازی کنیم.

البته دوستانه و در عین حال رقابتی!

سعی ما بر این است در این سری ویدیو ها تمامی مکانیزم های بازی و روش انجام بازی را به طور کامل نشان دهیم ولی برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش انجام بازی، ویدیو های جداگانه تهیه خواهیم کرد.

در نهایت در انتها هم نظر کلی خود را در مورد بازی خواهیم داد. امیدواریم این سری ویدیو ها بتواند شما را در انتخاب بازی مورد علاقه تان یاری کند.

 

زنگ بازی؛ Targi

تقریبا 4 ماه از زمان عرضه بازی تارگی می گذرد و بازخوردهای مناسبی که در طول این مدت برای این بازی دریافت کردیم ما را مجاب کرد که زنگ بازی برای این عنوان محبوب بسازیم. در بازی Targi بازیکنان در نقش 2 قبیله سعی می کنند با یکدیگر برای ساخت قبیله ای قدرتمند در صحراهای شمال آفریقا رقابت کنند. در این بین سارق هم گهگاهی به آن ها دستبرد می زند ولی این اتفاق باعث نمی شود که تمرکز آن ها از اتفاقاتی که در صحرا می افتد، پرت شود. در این ویدیو این بازی محبوب را به صورت دو نفره بازی کردیم و علاوه بر اینکه یک آموزش کلی داده ایم، استراتژی های پیروزی در بازی را نیز نشان داده ایم.

شما برای دیدن روش انجام بازی می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

برای خرید بازی Targi می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

دانلود از آپارات

نظر شما در مورد بازی چیست؟

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

3 دیدگاه

  1. در چاپ جدید لطفا فونت مناسب تری استفاده کنید و نوشته “با راهنمای فارسی” رو از روی جعبه حذف کنید. ممنون

  2. سلام ، من بازی رو تهیه کردم همه چی خوبه البته یکم کارت ها میتونست هم برش و هم کیفیتشون بهتره باشه ولی در مجموع خوبه ، امیدوارم تو بازی های بعدی کیفیت بهتر باشه ، ممنونم و خسته نباشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *