زنگ بازی؛ Small World

زنگ-بازی-small-world

در سری ویدیو های زنگ بازی قرار است به همراه دوستان و همکاران بازی نوین، یک دست کامل یکی از بردگیم هایی که بر روی قفسه هایمان قرار دارند را برداشته و دوستانه بازی کنیم.

البته دوستانه و در عین حال رقابتی!

سعی ما بر این است در این سری ویدیو ها تمامی مکانیزم های بازی و روش انجام بازی را به طور کامل نشان دهیم ولی برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش انجام بازی، ویدیو های جداگانه تهیه خواهیم کرد.

در نهایت در انتها هم نظر کلی خود را در مورد بازی خواهیم داد. امیدواریم این سری ویدیو ها بتواند شما را در انتخاب بازی مورد علاقه تان یاری کند.

 

زنگ بازی؛ Small World


در نهمین ویدیو زنگ بازی به سراغ بازی Small World رفتیم.در بازی 2 الی 5 نفره Small Wolrd بازیکنان باید با استفاده از نژادهای مختلف سعی کنند مناطق زیادی را بر روی صفحه بازی تسخیر کنند و امتیاز کسب کنند. در انتهای بازی، بازیکنی که بیشترین امتیاز را از گرفتن منطقه ها گرفته باشد، برنده بازی خواهد شد.

در این ویدیو این بازی محبوب را بر روی شبیه ساز اندروید یعنی Nox معرفی کردیم، یک دست کامل آن را بازی کردیم و سپس در مورد این بازی و شرایط پیرامون آن صحبت کردیم.

برای تهیه بازی Small World می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

دانلود از آپارات

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

6 دیدگاه

  1. سلام دونفره این بازی جذاب هست؟

  2. سلام. تولید کدوم گروه هست؟

  3. سلام میشه لینک نصب برنامش رو بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *