5 دلیل برای خرید زمستان فیمبل

بازی زمستان فیمبل به تازگی عرضه شده است و در این ویدیو می خواهیم 5 دلیل برای خرید بازی زمستان فیمبل را با هم ببینیم.

5 دلیل برای خرید بازی زمستان فیمبل

در بازی زمستان فیمبل بازیکنان در نقش رهبران قبیله های وایکینگی هستند و باید با استفاده از فرماندهان مختلفی که در دست خود دارند، نیروهای خود را تقویت کرده، به مناطق مختلف بروند و با نیروهای حریفان بجنگند تا کنترل منطقه های مختلف بازی را به دست گرفته و امتیاز کسب کنند.

بازی در 3 دوره انجام می شود و هر دوره از بازی زمانی تمام می شود که تمامی کارت های فرماندهان به اتمام برسد. در این زمان هر بازیکنی که بیشترین نیرو را در هر منطقه داشته باشد، امتیازی را دریافت می کند. این امتیازات تا پایان بازی جمع شده و بازیکنی با بیشترین امتیاز برنده بازی خواهد بود.

در طول هر دوره از بازی، یکی از خدایان شرایط جنگ یا حرکت دادن نیروها را در سرزمین نورس مشخص می کند و تغییراتی را در قوانین بازی ایجاد می کند. بازیکنان باید با دقت از قدرت خدایان استفاده کرده و حواسشان به اتفاقاتی که در زمین بازی می افتد باشد.

بازی زمستان فیمبل در اوایل تابستان 1400 توسط گروه همبردی عرضه شد. این بازی توسط آرمین مسرور برای 2 الی 4 نفر طراحی شده که حداقل سن آن ها بالای 12 سال است و هر دور از بازی حدود 60 الی 90 دقیقه زمان می برد. این بازی که در سبک استراتژی است، قوانین زیادی ندارد و می توان در حدود 20 دقیقه بازی را یاد گرفت.

در مورد بازی زمستان فیمبل قبلا ویدیو معرفی و نقدی داشته ایم که می توانید در اینجا ببینید. در ویدیو معرفی و نقد، مقداری از روش انجام بازی نیز آموزش داده شده است ولی برای آموزش دقیق تر بازی می توان به 2 دفترچه کامل بازی مراجعه کرد.

شما می توانید بازی زمستان فیمبل را از فروشگاه بازی نوین در اینجا تهیه نمایید.

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *