ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 2

 

روش انجام بازی کافه حیوانات 2 beasty bar 2

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 2 را به شما آموزش داده ایم. بازی کافه حیوانات 2 یا Beasty Bar 2 یک بازی کارتی است که در آن بازیکنان باید سعی کنند حیوانات خود را وارد یک کافه کنند و امتیاز جمع کنند.

 

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 2


خرید بازی Beasty Bar 2

بازی Beasty Bar 2 یا کافه حیوانات 2 همان طور که از اسمش پیداست، ادامه ای بر سری کافه حیوانات است. سری بازی های کافه حیوانات یکی از بهترین سری بازی های کارتی دنیا هستند که در آن شما با استفاده از قدرت های مختلف حیواناتتان سعی می کنید وارد کافه شوید و در صف از بقیه جلو بزنید. قبلا روش انجام بازی Beasty Bar 1 را به شما آموزش داده بودیم و در این نسخه 12 حیوان جدید رونمایی شده اند.

در ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 2 به طور کامل و با مثال به شما نشان داده شده است که هر حیوان دقیقا چه کاری انجام می دهد ولی به صورت کلی حیوان های نسخه دوم از این سری قدرت های تهاجمی بیشتری نسبت به 2 نسخه دیگر از این سری بازی ها دارند.

حتی وحود کرکس با قدرت 2 به شما امکان برگرداندن حیواناتی را که قبلا سوخته اند را به بازی می دهد که قدرت بسیار شگفت انگیزی است.

در زمان نگارش این پست، بازی Beasty Bar 2 پر فروش ترین بازی از سری کافه حیوانات در فروشگاه اینترنتی بازی نوین می باشد.

هر کدام از بازی های این سری، شامل 12 کارت متفاوت است و هر کدام از حیوانات قدرتی کاملا منحصر به فرد دارند. امکان ترکیب کردن هر 3 نسخه نیز با یکدیگر وجود دارد که می توانید با ویدیو روش ترکیب کردن این سری را با یکدیگر در سایت بازی نوین مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

4 دیدگاه

  1. خیلی خوب بود. میشه قدرت سگ رو یه بار دیگه توضیح بدین؟

  2. آرتین فلاح

    سلام آرتین فلاح هستم. آيا وقتی پنگوئن کار خفّاش را کپی می کند اگر برود اوّل حذف می شود یا خیر؟

    • سلام. اگر در همون لحظه ای که به عنوان خفاش کارش رو انجام میده، بیوفته اول صف بله حذف میشه ولی اگر بعد از تموم شدن کارش و در دورهای بعدی اول صف بود خیر. دوباره شده یه پنگوئن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code