ویدیو معرفی بازی Sarah’s Vision

بازی Sarah’s Vision که توسط The Bloise Group منتشر شده است، به بازار آمد. این بازی در سبک همکاری مشترک و مدیریت منابع برای 1 الی 4 بازیکن توسط Anthony Howgego طراحی شده است. ویدیو معرفی بازی Sarah’s Vision در انتهای همین پست قرار  داده شده است.

درباره بازی Sarah’s Vision

در این بازی بازیکنان باید با استفاده از منابعی که آژانس در اختیارشان قرار می دهند، از اشخاص مهمی که با نام HPI شناخته می شوند، مواظبت کنند. گروهی شرور سعی دارد که اوضاع زندگی را به آنچه که در اوایل قرن 21 بوده، برگرداند. زمانی که در آن ها تمامی ابزار به صورت سنتی کار می کردند و هنوز تکنولوژی در تمام ارکان جامعه رسوخ نکرده بود.

شما به عنوان ماموران آژانس و به کمک یک هوش مصنوعی به نام Sarah باید از این افراد مهم که نقش زیادی در پیشرفت جامعه و تکنولوژی دارند، حفاظت کنید. بازی در هر راند با رو شدن یک کارت Event شروع می شود که 3 توکن مکعبی خطر را بر روی HPI ها قرار می دهد. اگر در انتهای بازی بیشتر از 4 توکن مکعبی در محدوده کاراکتر هر بازیکن نباشد، آژانس ( بازیکنان ) توانسته از زیر بار خطر در برود و برنده شوند. انجام بازی به گفته سازنده 60 الی 90 دقیقه زمان می برد.

این بازی به تازگی عرضه شده است و قبلا در مورد آن توضیحات کوتاهی داده بودیم که می توانید در اینجا بخوانید.

ویدیو معرفی بازی Sarah’s Vision توسط استودیو بازی نوین ترجمه و زیرنویس شده است که می توانید در پایین همین پست مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *