اخبار بردگیمی نیمه اول فروردین

اخبار-بردگیمی-نیمه-اول-فروردین

با اخبار بردگیمی نیمه اول فروردین در خدمتتون هستیم.

اگر حوصله خوندن متن رو ندارید، می تونید از طریق ویدیویی که پایین همین صفحه قرار داده شده خلاصه اتفاقاتی که در نیمه اول فروردین افتاده رو ببینید.

 

معرفی بازی Age Of Dirt

کمپانی WizKids از عرضه بازی جدید این کمپانی در اکتبر 2019 ( مهر 1398 ) با نام Age Of Dirt: A Game Of Uncivilization خبر داد. این بازی از نظر گیم پلی و چیدمان شباهت زیادی به بازی Stone Age دارد ولی با اینکه بازی در سبک Worker Placement است، روند متفاوتی دارد.

در بازی Age Of Dirt: A Game Of Uncivilization بازیکنا کنترل قبیله های کوچکی را بر عهده دارند که برای به دست آوردن منابع کارگران خود را به مکان های مختلف می فرستند. نکته جالب بازی اینجاست که آن ها همیشه به حرف شما گوش نمی کنند. قبل از جمع آوری منابع، باید تمام کارگران را در محلی به شکل برج قرار دهید که در آن ها در آن جا گیر می کنند و فقط تعداد اندکی از آن جا خارج می شوند و منابع را جمع می کنند. بقیه کارگران تا دور بعدی در همان محل مانده تا آزاد شوند.

در نتیجه وقتی کارگری را برای انجام جمع آوری چوب و تمشک به جنگل اعزام می کنید، ممکن است در نهایت گیاهان دارویی جمع کنند یا با شکار پوست حیوانات را جمع کنند یا به شکلی به افزایش جمعیت کمک کنند. حتی ممکن است باعث شوند که حیوانات وحشی به دنبالشان بیافتد یا از همه بدتر اصلا برنگردند.

بازیکنان با جمع آوری منابع مختلف، کارگران خود را تقویت می کنند، غارها را گسترش می دهند و در نهایت هر شخصی که به 10 امتیاز برسد برنده بازی است.

اطلاعات بیشتری از بازی Age Of Dirt: A Game Of Uncivilization در دسترس نیست و مشخص نیست که دقیقا به چه صورت می توان کارگران را کنترل کرد.

 

انتشار بازی Sarah’s Vision

بازی Sarah’s Vision که توسط The Bloise Group منتشر شده است، به بازار آمد. این بازی در سبک همکاری مشترک و مدیریت منابع برای 1 الی 4 بازیکن توسط Anthony Howgego طراحی شده است.

بازیکنان کنترل یک آژانس و یک هوش مصنوعی به نام Sarah را در 150 سال بعد کنترل می کنند. اتفاقات عجیبی در حال رخ دادن است و این حوادث ممکن است که جامعه را به وضعیت نامناسب اوایل قرن 21 ببرد. بازیکنان باید با استفاده از منابع خود از ” افراد با توانایی بالقوه ” ( که در بازی با نام HPI شناخته می شوند ) مراقبت کنند.

اخبار-بردگیمی-نیمه-اول-فروردین-جعبه-بازی-sarahs-vision

بازی در هر راند با رو شدن یک کارت Event شروع می شود که 3 توکن مکعبی خطر را بر روی HPI ها قرار می دهد. اگر در انتهای بازی بیشتر از 4 توکن مکعبی در محدوده کاراکتر هر بازیکن نباشد، آژانس ( بازیکنان ) توانسته از زیر بار خطر در برود و برنده شوند. انجام بازی به گفته سازنده 60 الی 90 دقیقه زمان می برد.

 

معرفی بازی Ticket To Ride: London

شرکت Days Of Wonder نسخه بعدی بازی Ticket to Ride با نام London رو معرفی کرد. این نسخه شباهت زیادی به نسخه New York دارد و ورژن کوچک شده Ticket To Ride است. به گفته ناشر، انجام بازی Ticket To Ride: London حدود 15 دقیقه طول خواهد کشید. در این نسخه به جای قطار های دوست داشتنی با اتوبوس های دو طبقه سر و کار داریم.

در ابتدای بازی به هر بازیکن 17 فیگور اتوبوس، 2 کارت بازی و 1 یا 2 کارت مقصد داده می شود. قوانین بازی شبیه به بقیه نسخه های Ticket to Ride است. امتیاز شماری بازی Ticket to Rid: London با باقی نسخه ها تفاوتی ندارد ولی در هنگام امتیاز دهی اگر بازیکنی تمامی یه منطقه خاص را بهم وصل کرده باشد، 1 الی 5 امتیاز اضافه دریافت می کند. هر منطقه از 2 الی 4 محله تشکیل می شود.

بازی Ticket To Ride: London در June 2019 ( تیر 1398 ) برای اروپا و July 2019 ( مرداد 1398 ) برای آمریکا عرضه خواهد شد. بازی برچسب قیمت حدود 20 دلاری خواهد داشت و برای مدتی در انحصار والمارت در آمریکا خواهد بود.

در نهایت طراح بازی Alan R Moon خبر از معرفی نسخه جدیدی برای انتشار در سال 2020 داده است.

 

ویدیو اخبار بردگیمی نیمه اول فروردین

دانلود از آپارات

مطلب پیشنهادی

معرفی بازی ghost writer

معرفی بازی Ghost Writer

در این پست بازی Ghost Writer معرفی شده و در مورد روش انجام بازی و زمان عرضه آن توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *