معرفی و نقد بازی Sakura

 

معرفی و نقد بازی Sakura

در این ویدیو بازی Sakura را به شما معرفی و سپس نقد کرده ایم.

بازی Sakura طراحی شده توسط راینر کنیتزیا در سال 2018 روانه بازار شده است و گروه آکوگیم این بازی را در سال 1400 در ایران تولید و عرضه کرده است. داستان بازی Sakura در مورد مراسم سالانه قدم زدن امپراطور در باغ گیلاس است. بازیکنان در نقش هنرمندانی هستند که باید به همراه امپراطور در این باغ قدم زده و در فرصت مناسب از ایشان یک نقاشی زیبا و دلنشین بکشند.

برای اینکه بتوانند نقاشی زیبایی بکشند، باید نزدیک ترین حالت ممکن به امپراطور باشند ولی اگر خیلی نزدیک هم باشند، موجود ناخشنودی امپراطور شده و از اعتبار آن ها کاسته می شود. در طول بازی سعی می کنیم قبل از اینکه امپراطور به درخت های گیلاس برسد، در بهترین موقعیت نسبت به وی باشیم. حرکت امپراطور و مهره های بازی، توسط کارت هایی انجام می شود که بازیکنان در اختیار دارند. در هر نوبت بازیکنان یکی از کارت های دست خود را انتخاب کرده و همزمان بازی می کنند. سپس به عدد روی کارت ها نگاه می کنیم و اولویت با کارتی است که عدد کوچکتری داشته باشد.

به ترتیب کارت ها اعمال شده و مهره های بازیکنان و امپراطور در صفحه بازی به جلو یا عقب می روند. هر بار که امپراطور به درخت گیلاس برسد، امتیازات بر اساس نزدیکی بازیکنان به وی مشخص شده و  بین هنرمندان تقسیم می شود. اگر در طول بازی یکی از بازیکنان به امپراطور برخورد کند، 1 امتیاز از دست می دهید و باید 3 خانه به سمت عقب حرکت کند. در انتهای بازی، بازیکنی برنده است که توانسته باشد، بیشترین امتیاز را به دست آورد.

این عنوان برای 2 الی 6 نفر طراحی شده و شما می توانید این بازی را از فروشگاه بازی نوین تهیه کنید.

 

ویدیو معرفی و نقد بازی Sakura

نظر شما در مورد بازی Sakura چیست؟ نظر خود را در قسمت نظرات برای ما بنویسید.

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *