معرفی نسخه موبایل بازی رومیزی Ticket To Ride: Europe – قسمت سوم

معرفی-نسخه-موبایل-بازی-رومیزی-Ticket-To-Ride-قسمت-سوم

در قسمت اول و قسمت دوم معرفی معرفی نسخه موبایل بازی Ticket To Ride امکانات کلی اپلیکیشن این بازی را به طور کامل معرفی کردیم.

طبق وعده ای که داده بودیم، در قسمت سوم که قسمت نهایی نیز است، می خواهیم یک دست کامل بازی Ticket To Ride: Europe را بازی کنیم.

قبلا مقاله ای در مورد روش های پیروزی در بازی Ticket to Ride تهیه کردیم که می توانید از اینجا بخوانید. ببینیم آیا واقعا با استفاده از استراتژی های گفته شده می توان بر هوش مصنوعی بازی پیروز شد یا خیر.

درباره بازی Ticket to Ride

بازی Ticket To Ride اولین بار در سال 2004 توسط Days Of Wonder منتشر شد. این سری بازی ها تا به حال بیش از 15 میلیون نسخه فروخته است. بیش از 10 بسته توسعه برای بازی Ticket to ride معرفی شده است.

نقشه های اروپای این بازی جز محبوب ترین بسته های توسعه آن هستند. یکی از بسته های محبوب اروپا، بدون شک نقشه انگلستان است. در نقشه انگلستان شما برای انجام بعضی از کار ها مثل تصاحب خطوط بلند، نیاز به تکنولوژی مربوطه دارید. یعنی باید در ابتدا تکنولوژی را خریداری کنید و سپس خطوطی با طول 3 به بالا را تصاحب کنید.

البته بسته های توسعه Ticket to Ride منحصر به نسخه اروپا نیست و نسخه آمریکا هم چند بسته توسعه خوب دارند. به نظر من جذاب ترین این بسته ها، pennsylvania است. در این بسته توسعه با تصاحب مسیرها، علاوه بر امتیاز های معمول، سهام آن خط را نیز صاحب می شوید

در انتهای بازی امتیاز سهام ها به صورت جداگانه به هر بازیکن داده می شود.

داود سامانی

از اون موقعی که یادم میاد بازی کردن رو دوست داشتم. البته بیشتر ویدیو گیم. از میکرو به بعد همه نسل ها رو تجربه کردم و بیشترین زمان تفریحم رو به بازی گذروندم تا با بردگیم آشنا شدم. حالا هم قراره تا جایی که می تونم شما رو بیارم توی دنیای خودم. دنیای بدون مرز بازی های رومیزی!!!

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *