معرفی بازی Spy Connection توسط Pegasus

جعبه بازی spy connection

شرکت آلمانی Pegasus Spiele بازی جدیدی با نام Spy Connection در سبک خانوادگی معرفی کرد. این بازی که برای 2 الی 4 نفر توسط Brett J Gilbert و Matthew Dunstan طراحی شده بازیکنان را در نقش رهبران تیم های جاسوسی قرار می دهد و آن ها باید سعی کنند تیم جاسوسی مخصوص خود را روانه اروپا کنند. در این بازی اولین بازیکنی که بتواند 7 ماموریت را انجام دهد برنده بازی خواهد بود.

بازیکنان تعداد محدودی Agent یا مامور دارند و رفتن به یک منطقه جدید باعث می شود که منطقه قبلی خالی از مامور شود. همچنین بازیکنان باید با دقت مامورین خود را به مقر خود بازگردانند تا بتوانند مجددا ماموریت های جدیدی دریافت کنند. تیم طراح این بازی قبلا بازی Elysium را طراحی کرده است. بازی Spy Connection که قبلا با نام Web Of Spies معرفی شده بود، در بهمن امسال روانه بازار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

داود سامانی

از اون موقعی که یادم میاد بازی کردن رو دوست داشتم. البته بیشتر ویدیو گیم. از میکرو به بعد همه نسل ها رو تجربه کردم و بیشترین زمان تفریحم رو به بازی گذروندم تا با بردگیم آشنا شدم. حالا هم قراره تا جایی که می تونم شما رو بیارم توی دنیای خودم. دنیای بدون مرز بازی های رومیزی!!!

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

معرفی بازی ghost writer

معرفی بازی Ghost Writer

در این پست بازی Ghost Writer معرفی شده و در مورد روش انجام بازی و زمان عرضه آن توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *