اخبار بردگیمی اردیبهشت

  اخبار-بردگیمی-اردیبهشت

با اخبار بردگیمی اردیبهشت در خدمتتون هستیم.

اگر حوصله خوندن متن رو ندارید، می تونید از طریق ویدیویی که پایین همین صفحه قرار داده شده خلاصه اتفاقاتی که در اردیبهشت افتاده رو ببینید.

همچنین می تونید باقی خبرها و پادکست های ما رو از اینجا مشاهده کنید.

 

معرفی بازی Until Daylight

بازی Until Daylight یک بازی ۲ الی ۶ نفره در سبک بقا است که بازیکنان را در دنیای آخرالزمانی قرار می دهد. این بازی در سبک همکاری مشترک است. در طول بازی شما اشیا، اسلحه ها و مهماتی را پیدا می کنید و می توانید از آن ها برای مراقبت از خود و گروهتان استفاده کنید. در این بازی قدرت تصمیم گیری، استراتژی و عکس العمل شما آزمایش می شود.

اخبار-بردگیمی-اردیبهشت-جعبه-بازی-until-daylight

در طول بازی Until Daylight ممکن است که بازیکنان بر سر انجام یک کار خاص با یکدیگر توافق نداشته باشند. در این حالت رهبر گروه تصمیم نهایی را می گیرد. در این بازی ” جستجو کن، مبارزه کن، زنده بمان ” به طور کامل برای بازیکنان تداعی می شود. بازی Until Daylight از نظر سختی، ممکن است باعث شود که در دست های اول شما ببازید ولی بعد از آشنا شدن با مکانیزم های بازی می توان انتظار داشت که بازی سبک تر شود. بازی از یک سیستم زمان بندی خاص استفاده می کند که باعث می شود در بعضی از فاز های بازی نیاز به تصمیم گیری سریع داشته باشید. شما در بازی Until Daylight در صورتی پیروز می شوید که ۳ شرط زیر به وجود بیاید:

  • همه بازیکن ها در طول ۱۰ راند بازی زنده بمانند.
  • تمام دشمنان بازی نابود شوند.
  • گروه بتواند حداقل یک بازمانده را نجات دهد.

اخبار-بردگیمی-اردیبهشت-محتویات-بازی-until-daylight

بازی Until Daylight توسط Asmodee در June 2019 ( مرداد ۱۳۹۸ ) عرضه خواهد شد.

 

معرفی عنوان جدید از Bezier Games

بازی Silver از کمپانی مشهور Bezier Games که قبلا با One Night Ultimate Werewolves به شهرت رسیده بود، معرفی شد.

اخبار-بردگیمی-اردیبهشت-کاور-بازی-silver

دهکده شما توسط گرگینه بی رحم در حال غارت شدن است. شما به عنوان اهالی این روستا باید تلاش کنید تا هر چه زودتر از شر این گریگنه های متخاصم رهایی یابید. برای اینکار باید از اهالی قدرتمند روستا و هم چنین نقره استفاده کنید. در بازی Silver هر بازیکن کنترل روستای خود را به عهده گرفته است و باید سعی کند که از شر گرگینه های بیشتری خلاص شود. بعد از اینکه با استفاده از قدرت های خود این کار را انجام داد، زمان رای گیری فرا می رسد. هر بازیکنی که کمترین گرگینه را در روستای خود داشته باشد برنده بازی خواهد بود.

بازی بسیار سریع و خلاقانه است. هر بازیکن با ۵ کارت که به پشت قرار داده شده اند، بازی را شروع می کند و بازیکنان می توانند ۲ کارت را به انتخاب خود نگاه کنند. کارت ها از عدد ۰ الی ۱۳ شماره گذاری شده اند. این اعداد در واقع نشان دهنده این است که هر کاراکتر روی آن کارت، چند گرگینه را به خود جذب می کند. در هر نوبت شما می توانید از دسته کارت های بازی یا دسته کارت های سوزانده شده، یکی را انتخاب کنید. سپس می توانید یکی از ۳ کار زیر را با استفاده از آن کارت انجام دهید:

  • از توانایی کاراکتر خود استفاده کنید. ( استفاده از توانایی کاراکتر در صورتی امکان پذیر است که آن کاراکتر از دسته کارت ها انتخاب شده باشد. )
  • کارت را بسوزانید.
  • با ۱ یا جند کارت خود بر روی زمین تعویض کنید. ( در صورتی می توانید ۱ کارت را با چند کارت عوض کنید که آن کارت ها اعداد یکسانی داشته باشند. )

اخبار-بردگیمی-اردیبهشت-کارت-های-silver

بازی Silver اولین بازی این سری است و در ادامه بازی Silver Bullet نیز عرضه خواهد شد که امکان اضافه کردن آن به این نسخه را خواهد داشت. بازی در کل ۴ راند دارد و هر راند زمانی به اتمام می رسد که یکی از بازیکن ها درخواست رای گیری کند. در نهایت بازیکنی برنده خواهد شد که بعد از ۴ راند، مجموع اعداد روی کارت های وی کمتر از بقیه باشد.

این بازی در تابستان ۱۳۹۸ منتشر خواهد شد.

 

نسخه غول پیکر Takenoko

نسخه غول پیکر بازی Takenoko بر روی Kickstarter قرار داده شد. در این نسخه فیگور پاندا و باغبان ارتفاعی حدود ۱۰ سانتی متر دارند و تمامی اجزای دیگر بازی نیز از نظر سایز بزرگتر شده اند. بازی در جعبه چوبی عرضه می شود و انتظار می رود که نسخه غول پیکر بازی Takenoko در سال ۲۰۲۰ به دست مشتریان برسد.

اخبار-بردگیمی-اردیبهشت-فیگورهای-غول-پیکر

 

بازی Hostage Negotiator: Career

در سال ۲۰۱۵ کمپانی Van Ryder Games بازی ای به نام Hostage Negotiator را عرضه کرد. در این بازی بازیکنان در نقش کسانی هستند که باید به عنوان مذاکره کننده، گروگان را از مرگ نجات دهند. این کار با استفاده از کارت هایی انجام می شود که سعی می کنند تاس های ریخته شده را تغییر دهند. زمانی که مقدار تاس به عدد ۰ برسد، گروگان رهایی پیدا کرده و بازی به اتمام می رسد.

اخبار-بردگیمی-اردیبهشت-کاور-بازی-hostage-negotiator-career

با انجام کارهای مختلف در این بازی شما سعی می کنید که مقدار تاس را تغییر داده یا مکالمه خود را با گروگان گیر طولانی تر کرده تا کارت های بیشتری به دست آورید. در سال ۲۰۱۷ اکسپنشنی به نام Abductor Pack منتشر شد که تعدادی کارت جدید به بازی اضافه می کرد. حالا تمامی بازی اصلی و اکسپنشن ذکر شده به همراه داستانی طولانی تر برای بازی در Kickstarter معرفی شده است.

این بازی که Hostage Negotiator: Career نام دارد، ۱۰ سال از زندگی حرفه ای مذاکره کننده ( بازیکن ) را شبیه سازی می کند و شما می توانید کاراکتر خود را بر اساس اتفاقاتی که در طول بازی تان می افتد، پرورش دهید. این نسخه برای عرضه در مارچ ۲۰۲۰ ( اسفند ۱۳۹۸ ) برنامه ریزی شده است.

 

ویدیو اخبار بردگیمی اردیبهشت

دانلود از آپارات

این هم مشروح اخبار اردیبهشت. امیدواریم از سری ویدیوهای اخبار بردگیمی ما خوشتون بیاد و اون ها رو دنبال کنید. منتظر کدوم یکی از این بازی ها هستید؟

مطلب پیشنهادی

معرفی بازی ghost writer

معرفی بازی Ghost Writer

در این پست بازی Ghost Writer معرفی شده و در مورد روش انجام بازی و زمان عرضه آن توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *