اخبار بردگیمی نیمه دوم فروردین

اخبار-بردگیمی-نیمه-دوم-فروردین

با اخبار بردگیمی نیمه دوم فروردین در خدمتتون هستیم.

اگر حوصله خوندن متن رو ندارید، می تونید از طریق ویدیویی که پایین همین صفحه قرار داده شده خلاصه اتفاقاتی که در نیمه دوم فروردین افتاده رو ببینید.

همچنین می تونید باقی خبرها و پادکست های ما رو از اینجا مشاهده کنید.

 

معرفی بازی Tonari

کمپانی IDW Games از بازی 2 الی 4 نفره با نام Tonari رونمایی کرد. این بازی توسط Bruno Faidutti و Alex Randolph طراحی شده است.  در بازی Tonari صفحه چند ضلعی بازی توسط کاشی های اکریلیک بسیار زیبا به صورت تصادفی پر می شود و یک قایق ماهیگیری در مرکز صفحه قرار داده می شود.

اخبار-بردگیمی-نیمه-دوم-فروردین-بازی-tonari

بازیکنان در نوبت خود قایق را حرکت داده و کاشی ها را جمع آوری می کنند. این کاشی ها شامل ماهی یا حلزون است و باعث دریافت امتیاز توسط شما یا کسر امتیاز می شود. هم چنین، کاشی هایی نیز به شما توانایی خاصی می دهند که باعث می شود که بتوانید کاشی های درون زمین یا کاشی های جمع آوری شده توسط بازیکنان را تغییر دهید. در نهایت نقطه مهم در پایان بازی یعنی امتیاز شماری به این صورت است که امتیاز نهایی شما، مجموع امتیاز شما و نفر سمت چپ شما خواهد بود. بازی Tonari در مرداد 1398 ( آگوست 2019 ) عرضه خواهد شد.

 

2 عنوان کیک استارتری

اولین عنوان Zoocracy نام دارد. در این بازی که برای 2 الی 6 نفر طراحی شده است، شما در قالب یک حزب در باغ وحشی هستید که باید سیاست های خود را در آنجا به دیگران دیکته کنید. حیوانات متفاوت به هم نوعان خود غذا و رای می دهند و از آن ها پشتیبانی می کنند. شما در این بازی می توانید در پارلمان باغ وحش به قدرت هایی مانند نخست وزیری و وزیر دفاع بودن برسید. البته کار به همین راحتی ها هم نیست و ممکن است بقیه حیوانات به شما رای عدم اعتماد بدهند.

اخبار-بردگیمی-نیمه-دوم-فروردین-بنر-بازی-zoocracy

بازی Zoocracy در حال حاضر در سایت کیک استارتر برای معرفی و تامین بودجه قرار داده شده است و تا به حال 115 نفر مبلغی نزدیک به 6000 دلار برای آن پرداخت کرده اند. اولین کپی های این بازی در مرداد 1398 ( آگوست 2019 ) به دست خریداران خواهد رسید.

دومین عنوان Coreball: The Zero Gravity Sport نام دارد. در این بازی، بازیکنان کنترل تیم هایی با یک روش بازی مشخص را بر عهده می گیرند که می خواهند BullBugs را کنترل کنند. همچنین فیگورهای سربازان مزدوری هم وجود دارند که می توانید آن ها را استخدام کرده و از قدرت آن ها برای تیم خود استفاده کنید. از کارهایی که می توانید در بازی این بازی انجام دهید می توان به حمله به دیگران، کنترل توپ، هک کردن لباس حریف و از این قبیل کارها اشاره کرد. بازی در واقع بر روی یک صفحه پلاستیکی شفاف انجام می شود که در زیر آن یک صفحه بازی قرار دارد.

 

فیگورها مثل بازی های دیگر بر روی زمین قرار داده نمی شوند و در واقع بر روی یک استند هستند که حالت معلق بودن در فضا را القا می کند. این بازی برای 2 الی 4 نفر طراحی شده است ولی جعبه اصلی بازی فقط برای 2 نفر است که برای تعداد بیشتر باید اکسپنشن بازی را تهیه کنید. در حال حاضر بیش از 130 نفر از بازی حمایت کرده اند و مبلغی بیش از 12000 دلار جمع آوری شده است. بازی Coreball: The Zero Gravity Sport در اسفند 1398 ( فوریه 2020 ) عرضه خواهد شد.

 

معرفی 2 عنوان جدید از CMON

عنوان God Of War: The Card Game بر اساس محبوب ترین بازی Hack’n Slash تاریخ معرفی شد. در داستان بازی آمده است که:

رگناروک ( پایان همه دنیاها ) در حال آمادن است. سرنوشت همه موجودات هستی در خطر است. آیا این نابودی غیر قابل جلوگیری است یا راهی برای فرار از آن وجود دارد. نورن ها تصمیم گرفتند که به سادگی از کنار این قضیه نگذرند و به دنبال راهی برای جلوگیری از رگناروک هستند. با نگاه کردن به چشمه حقیقت، آن ها می توانند ببینند که چه ترکیبی از قهرمانان، شرور ها، جنگ ها، پیروزی ها و شکست ها می تواند جلوی این اتفاق شوم را بگیرد ولی آیا آن ها می توانند ترکیب درست را در زمان معین پیدا کنند؟

در بازی کارتی God Of War بازیکنان در نقش نورن ها باید به دنبال ترکیب درست قهرمانان و اتفاقات بگردند و از رگناروک جلوگیری کنند. در هر نوبت بازیکنان باید با همکاری یکدیگر به دنبال راهی درست گشته و با کمک کریتوس، آترئوس، فریا، بروک و سیندری با دشمنان قدرتمند ( که قبلا در بازی وجود داشتند ) جنگیده و راه درست را پیدا کنند.

اخبار-بردگیمی-نیمه-دوم-فروردین-جعبه-بازی-god-of-war

هر کدام از Quest های بازی God Of War: The Card Game متشکل از کارت هایی است که به صورت موزاییک در کنار یکدیگر چیده می شوند که تشکیل محل ها و غول های بازی را می دهد. هر چه قدر که بازیکنان بازی را به پیش می برند، Quest های ابتدایی بازی تاثیر خودشان را در ادامه بازی می گذارند.  هر کدام از قهرمانان بازی توانایی های منحصر به فردی برای خود دارند و مقدار سلامتی آن ها و تعداد کارت هایی که در دستشان است، بر روی داشبورد جداگانه آن ها مشخص می شود. این بازی برای 1 الی 4 نفر طراحی شده است و در پاییز 2019 عرضه خواهد شد.

بازی دوم Bloodborne: The Boardgame است. این عنوان هم یکی از بازی های معروف سونی است که قرار است نسخه رومیزی از آن تهیه شود. بازی در اکشن-ماجراجویی توسط Eric Lang و Michael Shinall طراحی شده است و بازیکنان در آن نقش شکارچی هایی را دارند که باید با کمک یکدیگر در مقابل بازی قرار گرفته و از رازهای شهر Yharnam پرده بردارند. اسلحه های مختلف و قدرت های مختلفی در بازی وجود دارد و بازیکنان باید بسته به اتفاقاتی که در طول بازی می افتد، سریعا استراتژی خود را عوض کنند.

اخبار-بردگیمی-نیمه-دوم-فروردین-جعبه-بازی-bloodborne

در بازی Bloodborne مرگ چیزی است که به راحتی به سراغ شما می آید ولی مکانزیمی به نام Hunter Dream در بازی قرار داده شده است که شما را پس از مرگ مجددا به بازی بر می گرداند. البته بازگشت از مرگ برابر با برگشت تمامی موجوداتی است که قبلا با آن ها رو به رو شده اید. همچنین زمان در این بازی به نفع شما نیست و باید در زمان مشخصی بازی را به اتمام برسانید. بازی Bloodborne: The Boardgame برای 1 الی 4 نفر طراحی شده است و به زودی از طریق کیک استارتر فروش آن شروع می شود.

 

ویدیو اخبار بردگیمی نیمه دوم فروردین

دانلود از آپارات

از اخبار بردگیمی نیمه دوم فروردین خوشتون اومد؟ بیشتر منتظر کدوم یکی از این بازی ها هستید؟

 

مطلب پیشنهادی

معرفی بازی ghost writer

معرفی بازی Ghost Writer

در این پست بازی Ghost Writer معرفی شده و در مورد روش انجام بازی و زمان عرضه آن توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *