5 اشتباه متداول در بازی Targi

 

ویدیو 5 اشتباه متداول در بازی Targi

در این ویدیو 5 اشتباه متداول در بازی Targi را به شما نشان داده ایم و در مورد آن صحبت کرده ایم.

 

5 اشتباه متداول در بازی Targi

خرید بازی فکری Targi

تقریبا 18 ماه از عرضه بازی Targi می گذرد و این بازی تبدیل به یکی از پر فروش ترین بازی های فکری 2 نفره در ایران شده است. در بازی Targi بازیکنان در نقش 2 خاندان از قبیله طارق باید سعی کنند مسیر های مهم تجاری را پیدا کرده و با تجارت انواع ادویه، خاندان خود را قوی تر کنند.

همانطور که در ویدیو مشاهده کردید، 5 اشتباه متداول در زمان بازی Targi به طور کامل توضیح داده شد ولی برای دیدن ویدیو روش انجام بازی، می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

ویدیو روش انجام بازی Targi

اشتباهاتی که در این ویدیو به شما نشان داده ایم، پر تکرار ترین سوالاتی بود که برای روش انجام بازی Targi از ما سوال پرسیده شده بود. اگر ویدیو رو مشاهده نکردید به صورت خلاصه این اشتباهات موارد زیر هستند:

1- بعد از برداشتن کارت های قبیله یا کالا از مرکز زمین، حتما باید جای خالی را با یک کارت مخالف پر کنیم.

2- حتما اول به نوبت و یکی در میان، آدمک ها را بر روی کارت های مرزی بگذاریم و سپس نشان های قبیله را بر روی کارت های تقاطع قرار دهیم. سپس هر بازیکن اول تمام کارهای خودش را انجام می دهد و سپس نوبت بازیکن بعدی است.

3- به محض اینکه سارق وارد خانه غارت می شود، هر 2 بازیکن غارت شده و چیزهایی که باید پرداخت کنند را به سارق می دهند. سپس سارق بلافاصله به کارت بعدی می رود و دور جدید آغاز می شود.

4- اگر در زمانی که سارق وارد خاته غارت شده، چیزی که وی می خواهد را نداشته باشیم (مثلا وارد خانه ای شده که 3 کالا یا 2 امتیاز می خواهد ولی ما فقط 1 کالا و 0 امتیاز داریم) در این حالت به همان اندازه ای که داریم پرداخت می کنیم.

نکته استراتژی بازی Targi: یکی از استراتژی های مناسب در بازی Targi این است که قبل از اینکه سارق وارد خانه غارت شده هر چیزی که داریم را مصرف کنیم البته این موضوع در غارت اول و دوم امکان پذیر است زیرا بعد از آن حتما امتیازی کسب کرده ایم که بتوانیم با آن چیزی که سارق می خواهد را به وی پرداخت کنیم.

5- 2 کارت از بازی Targi که در آن ها گفته شده “اگر به سارق چیزی که می خواهد را پرداخت کردی، 1 امتیاز بگیر” و “شما در برابر غارت مصون هستید”، در تضاد با هم هستند. یعنی اگر هر دوی آن ها را همزمان داشته باشید، فقط قابلیت یکی را انتخاب کنید و انجام دهید.

پیشنهاد ما به شما این است که حتما ویدیو روش انجام بازی Targi را مشاهده کنید و اگر سوالی داشتید از طریق بخش نظرات، سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

7 دیدگاه

 1. محسن حسینی

  سلام خسته نباشید میدونم گپ تایم دیگه گفتید نمیرید وگفتید ویدیو های مفید تری تهیه میکنیم ولی گپ تایم خیلی خوب بود وبه ما کمک میکرد و خیلی با اون بازی ا‌شنا میشیدیم لطفا دوباره برید خواهش میکنم.

  • سمیه رمضانی فر

   به دلیل شرایط کرونایی فعلا امکان ادامه دادن گپ تایم نیست. ولی برای بازی های مختلف، ویدیوهای دیگری درست می کنیم و معرفی خواهیم کرد.

 2. آرمان حسینی

  به نظر من بازی ۷ واندرز دوئل و توایلایت استراگل بهتری ن بازی های دو نفره هستن

 3. سلام عالی بود به نظر من بهترین بازی دونفره ای که تولید شده قلمروستارگان هستش چون هم سریع هم راحت هم طراحیش زیباست

 4. اسپلندور وازول بهترین دو نفره بود که تجربه کرده بودم

 5. سلام بازی گلوم هون رو از کجا میتونم بخرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *