معرفی بازی Beasty Bar

معرفی-بازی-beasty-bar-ویدیو

در این مطلب ویدیو معرفی نقد بازی Beasty Bar که توسط Bearded Meeple تهیه شده، قرار داده شده است.

در بازی Beasty Bar شما باید سعی کنید که حیوانات خود را وارد مهمانی ای کنید که در کافه اژدها در حال برگزاری است. البته تنها راهی که می توانید وارد این مهمانی شده و از آقای گوریل که دربان کافه است عبور کنید، این است که صف طولانی ای را پشت خود تشکیل دهید و آقای گوریل را مجاب به باز کردن در کافه کرده و وارد مهمانی شوید.

بازی Beasty Bar یک بازی کارتی سریع و استراتژیک است که شما باید با استفاده از کارت های خود که نقش حیوانات مختلفی بر روی آن ها نقش بسته است، راه خود را برای ورود به کافه باز کنید. هر حیوان قدرت ویژه ای دارد که به شما برای انجام این امر کمک می کند. مثلا اسب آبی زمانی که وارد بازی می شود، از تمامی حیوانات ضعیف تر از خود عبور می کند یا آقای شیر همیشه جلوی صف می ایستد.

ترکیب استراتژی و دورهمی بودن این بازی کاملا در گیم پلی آن به چشم می خورد.

شما می توانید نسخه تولید ایران این بازی را از اینجا تهیه کنید.

این ویدیو در استودیو بازی نوین ترجمه و زیرنویس شده است. اگر تجربه انجام این بازی را دارید، نظرتان را در مورد آن در پایین همین پست بگویید. هم چنین می توانید سوالات خود در مورد این بازی را از ما بپرسید و در اسرع وقت به آن ها جواب خواهیم داد.

 

ویدیو معرفی و نقد بازی Beasty Bar

دانلود از آپارات

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *