روش انجام بازی تاکنوکو

 

روش-انجام-بازی-تاکنوکو

حدود ۱ ماه از زمان عرضه بازی تاکنوکو می گذرد و بازخوردهای مثبتی از عرضه این بازی در ایران دریافت شده است. بازی تاکنوکو از روی بازی Takenoko طراحی شده توسط آنتوان باوزا و منتشر شده توسط Matagot طراحی و تولید شده است. مستفیل در اوایل تاسبتان لایسنس تولید بازی در ایران را گرفت و از همان موقع تولید بازی شروع شد.

حال بعد از گذشت ۱ ماه ویدیو روش انجام بازی تاکنوکو توسط بازی نوین منتشر شده که می توانید در ادامه این پست ببینید.

در بازی تاکنوکو بازیکنان باید از یک پاندای شکموی خال خالی مراقبت کنند و از طرف امپراطور ژاپن پاداش بگیرند. بازی در سبک کاشی گذاری و صفحه بازی ماژولار است. در این بازی سعی می کنیم با قرار دادن کاشی ها به شکل های مشخص، رشد دادن بامبوهای مختلف و خوردن بامبوها توسط پاندا، امتیاز کسب کنیم. بازیکنان در یک صفحه مشترک که از چیدن تایل های بازی تشکیل می شود، بازی می کنند و حتی پاندا و باغبانی که در بازی قرار دارد نیز بین آن ها مشترک است.

در طول بازی سعی می کنیم به اهداف خود که بر روی کارت ها نوشته شده، دست پیدا کنیم و بازیکنی با بیشترین امتیاز برنده بازی خواهد بود.

قبلا در مورد بازی تاکنوکو صحبت کرده ایم که می توانید در اینجا در مورد بازی تاکنوکو اطلاعات بیشتری کسب کنید. هم چنین سال گذشته برای این بازی خانوادگی مشهور ویدیو زنگ بازی گرفته ایم که می توانید در اینجا ببینید.

شما می توانید بازی تاکنوکو را در فروشگاه بازی نوین مشاهده و تهیه نمایید.

 

روش انجام بازی تاکنوکو

دانلود از آپارات

مطلب پیشنهادی

زنگ-بازی-کلاغ-پر

زنگ بازی؛ کلاغ پر

در ویدیو های زنگ بازی، یک بازی را از قفسه مان بر می داریم و بازی می کنیم. به صورت رقابتی ولی دوستانه. در این ویدیو بازی کلاغ پر که توسط امیر سلامتی طراحی شده را انتخاب کرده ایم.

2 دیدگاه

  1. کاربر آپارات

    دمت گرم.عالی بود.لطفا undaunted رو هم آموزش بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *