زنگ بازی؛ Lost Cities

 

زنگ-بازی-lost-cities

در این ویدیو به سراغ بازی Lost Cities رفته ایم. البته بهتر است بگوییم دوباره به سراغ بازی Lost Cities رفته ایم.

در سری ویدیو های زنگ بازی قرار است به همراه دوستان و همکاران بازی نوین، یک دست کامل یکی از بردگیم هایی که بر روی قفسه هایمان قرار دارند را برداشته و دوستانه بازی کنیم.

البته دوستانه و در عین حال رقابتی!

سعی ما بر این است در این سری ویدیو ها تمامی مکانیزم های بازی و روش انجام بازی را به طور کامل نشان دهیم ولی برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش انجام بازی، ویدیو های جداگانه تهیه خواهیم کرد.

در نهایت در انتها هم نظر کلی خود را در مورد بازی خواهیم داد. امیدواریم این سری ویدیو ها بتواند شما را در انتخاب بازی مورد علاقه تان یاری کند.

 

زنگ بازی؛ Lost Cities

در یازدهیمن ویدیو زنگ بازی مجددا به سراغ بازی Lost Cities رفته ایم و این بار این بازی محبوب را با قوانین جدیدی که قبلا برای بازی 2 نفره معرفی کرده بودیم، بازی کرده ایم. اگر یادتان باشد قبلا این بازی را با قوانین اصلی Rivals که مکانیزم اصلی آن مزایده بود، انجام داده بودیم که می توانید این ویدیو را در اینجا ببینید.

در حالت دو نفره، دیگر خبری از مزایده نیست و در طول بازی فقط 2 کار انجام می دهیم، یا کارت بازی می کنیم یا کارت می سوزانیم. کارت های بازی شده در جلوی ما و به ماجراجویی مان اضافه می شوند و کارت های سوخته شده در وسط میز بازی، برای انتخاب مجدد قرار می گیرند. سپس یک کارت بر می داریم و دستمان را مجدد از 8 کارت پر می کنیم. قوانین بازی 2 نفره به صورت حرفه ای قبلا در ویدیو دیگری توضیح داده شده که می توانید در سایتمان ببینید.

شما می توانید روش انجام بازی به صورت حرفه ای را در اینجا مشاهده کنید.

برای تهیه بازی Lost Cities Rivals با گارانتی 12 ماهه بازی نوین هم می توانید به فروشگاه بازی نوین مراجعه نمایید.

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *