زنگ بازی؛ Architects Of The West Kingdom-قسمت سوم

زنگ-بازی-architects-of-the-west-kingdom

در سری ویدیو های زنگ بازی قرار است به همراه دوستان و همکاران بازی نوین، یک دست کامل یکی از بردگیم هایی که بر روی قفسه هایمان قرار دارند را برداشته و دوستانه بازی کنیم.

البته دوستانه و در عین حال رقابتی!

سعی ما بر این است در این سری ویدیو ها تمامی مکانیزم های بازی و روش انجام بازی را به طور کامل نشان دهیم ولی برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش انجام بازی، ویدیو های جداگانه تهیه خواهیم کرد.

در نهایت در انتها هم نظر کلی خود را در مورد بازی خواهیم داد. امیدواریم این سری ویدیو ها بتواند شما را در انتخاب بازی مورد علاقه تان یاری کند.

 

زنگ بازی؛ Architects Of The West Kingdom

در این ویدیو به سراغ بازی پر آوازه شرکت Garphil Games یعنی Architects Of The West Kingdom رفته ایم. در این بازی بازیکنان در نقش معمارانی هستند که باید با ساختن سازه های مختلف در شهر دل امپراتور را به دست بیاورند. البته سازه مهم تری به نام کلیسا نیز در بازی وجود دارد که همه معماران می توانند با کمک یکدیگر در ساخت آن شرکت کنند.

معماران ما تنها به شغل حرفه ای خود اکتفا نکرده اند و در بعضی مواقع کارگرهای یکدیگر را مورد نوازش قرار داده و در زیر زمین خود دستگیر می کنند و سپس به زندان محلی تحویل می دهند.

در این ویدیو که در واقع قسمت اول زنگ بازی Architects Of The West Kingdom است، داود و نیما برای تبدیل شدن به برترین معمار غرب، با یکدیگر رقابت خواهند کرد. البته این 2 تنها نیستند و یک شخص دیگر با نام Helena ( بات بازی ) نیز از نا کجا آباد به محفل این دو اضافه شده و قرار است آن ها را به چالش بکشد.

برای دیدن قسمت اول زنگ بازی به اینجا مراجعه کنید.

برای دیدن قسمت دوم زنگ بازی به اینجا مراجعه کنید.

در مورد بازی Architects Of The West Kingdom به اندازه کافی صحبت کرده ایم و می توانید پادکستی که قبلا در مورد این بازی منتشر کرده ایم را از اینجا ببینید.

پس با ما همراه باشید.

دانلود از آپارات

و بالاخره تمام شد. Helena توانست با امتیازات سازه خود داود و نیما را شکست داده و از سد آن ها عبور کند. می توانید نظر بازی نوین را در انتهای ویدیو مشاهده کنید. نظر شما در مورد بازی چیست؟

مطلب پیشنهادی

روش انجام بازی beasty bar 3

ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3

در این ویدیو روش انجام بازی کافه حیوانات 3 یا Beasty Bar 3 به شما آموزش داده شده است. اگر با بازی های دیگر این سری آشنایی دارید، می توانید فقط قسمت معرفی حیوانات را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *