خرید بلیت طلایی کلش آف ارزان از گوست گیم

خرید بلیت طلایی کلش آف کلنز ارزان از گوست گیم که خیال شما را از قیمت و سرعت انجام سفارش راحت میکند. سفارشات بلیت طلایی کلش آف کلنز در فروشگاه گوست گیم در کمتر از 30 دقیقه انجام میشود و تمامی سفارشات با گوگل پلی انجام میشود. اگر کاربر درخواست ویدیو خروج و رسید خرید نیز داشته باشد در پنل کاربری او قرار میگیرد.

بلیت طلایی کلش آف کلنز

در سال های اخیر در بازی کلش آف کلنز که توسط شرکت بازی سازی سوپرسل ساخته شده است رویدادی با نام گلد پس به بازی اضافه شد. GOLD PASS CLASH OF CLANS که با بلیت طلایی گیمر های ایرانی آشنایی دارند این رویداد دارای دو بخش رایگان و پولی میباشد. گلد پس کلش آف کلنز به شما جوایزی را میدهد تا در بازی پیشرفت سریعتر و بهتری داشته باشید و گیمر های زیادی در سراسر جهان بخش پولی را خریداری میکنند. بلیت طلایی رایگان به شما جوایز اکسیر ، سکه ، معجون ، کتاب و ….. میدهد که میتوانید در طی بازی از آن ها استفاده کنید و کمی بهتر در بازی پیشرفت کنید.

بلیت طلایی پولی علاوه بر جوایز بخش رایگان جوایزی بیشتری را دریافت میکند سکه بیشتر ، اکسیر بیشتر ، اسکین بازی ، سرعت بالای کارگرها ، کتاب بیشتر و …… بسیار جوایز بیشتر که شما را تا چند ماه از بازی جلو میندازد. شما با خرید گلد پس کلش آف کلنز میتوانید با دوستان خود رقابت کنید و یک اکانت بسیار زیبا بسازید.

بلیت طلایی با تگ

بلیت طلایی با تگ اکانت برای ریجن های ایران بعداز تحریم های شرکت سوپرسل بر روی ایران دیگر قابل انجام نمی باشد. برای خرید بلیت طلایی با تگ باید ریجن اکانت کشور شما غیر از ایران باشد تا بتوان با تگ خریداری کرد.

لیست جوایزی که شما با خرید بلیت طلایی به دست می آورید :

  • دریافت ماهانه یک اسکین قهرمانان
  • دریافت منظره کلش آف کلنز در بعضی از سیزن ها
  • دریافت 25 میلیون سکه ، اکسیر ، دارک اکسیر
  • سرعت بالای کارگر ها
  • دریافت انواع معجون های سرعت

با اتمام و تمام شدن سیزن و دریافت جوایز در آخر سر نیز به شما 25 میلیون جوایز اکسیر ، اکسیر دارک و سکه میدهد.

خرید بلیت طلایی کلش آف کلنز ارزان

در این روز ها که شاهد این هستیم قیمت دلار بسیار افزایشی شده است و ما نیاز داریم که کمتر هزینه کنیم. برای تهیه گلد پس کلش آف کلنز ارزان میتوانید وارد سایت گوست گیم شوید و خرید خود را انجام دهید. در گوست گیم تمامی قیمت ها پایین میباشد تا تمامی گیمر ها بتوانند از GOLD PASS CLASH OF CLANS استفاده کنند شما هم میتوانید خرید کنید.

گلد پس کلش اف کلنز

گوست گیم

سایت گوست گیم دارای 4 نماد اعتماد میباشد و از درگاه های بانکی استفاده میکند. در فروشگاه گوست گیم تمامی محصول بازی و سکه های بازی مانند : خرید سی پی ، کوین efootball ، الماس دریم لیگ و بسیاری محصول دیگر عرضه میکند. اگر شما نیاز به جم بازی دارید گوست گیم بهترین انتخاب شما میباشد.

مطلب پیشنهادی

دانشجوها و شرکت‌ها، به‌دنبال ناجی کپی پرینت ارزان!

در دنیای امروز، دانشجویان و شرکت‌ها به طور مداوم با انبوهی از اسناد، جزوات و مقالات روبه‌رو هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *