5 دلیل برای خرید بازی Tash Kalar

بازی Tash Kalar یکی از بهترین بازی های انتزاعی و 2 نفره دنیاست که امکان بازی 3 و 4 نفره را می دهد. در این ویدیو 5 دلیل مهم برای خرید بازی Tash Kalar را برای شما گفته ایم.5 دلیل برای تهیه Tash kalar

 

 

5 دلیل برای خرید بازی Tash Kalar

خرید بازی Tash Kalar

در بازی Tash Kalar بازیکنان باید با استفاده از مهره هایی که دارند، سعی کنند چیدمان های مشخصی را به وجود آورده و سپس موجودات و غول های مختلفی را احضار کنند. در واقع بازیکنان در نقش جادوگرانی هستند که سعی می کنند با احضار این موجودات، به حریف حمله کرده و وی را شکست دهند.

هر بازیکن دسته کارت های یک مکتب (مدرسه جادوگری) مشخصی را بر می دارد. در این بازی 2 مکتب یکسان به رنگ های قرمز و آبی وجود دارد که موجودات یکسانی دارد. در دست های ابتدایی بازی، هر بازیکن با استفاده از این مکتب ها (دسته کارت ها) بازی را یاد می گیرد و استراتژی های مختلف را امتحان می کند. سپس بعد از اینکه به بازی مسلط شد، می تواند از 4 مکتب دیگر که قدرت های کاملا متفاوتی دارد، استفاده کند.

بازی در دو حالت Deathmatch و High Form بازی می شود. در حالت Deathmatch بازیکنان باید سعی کنند مهره های حریف را از صفحه بازی حذف کرده و امتیاز دریافت کنند. این حالت امکان بازی 3 و 4 نفره را نیز دارد و هر بازیکن به تنهایی امتیاز برای خود کسب می کند. امکان بازی تیمی نیز در این حالت وجود دارد.

در حالت High Form بازیکنان سعی می کنند دستوراتی را که رو می شود، اجرا کنند و هر بازیکنی که بتواند زودتر از بازیکن حریف دستورات را اجرا کند، آن کارت را برنده شده و امتیاز دریافت می کند.

بازی Tash Kalar: Arena Of Legends یکی از بهترین بازی های انتزاعی و متفاوت دنیاست که در سال 2013 جایزه Golden Geek را دریافت کرده است. این بازی شامل 3 بسته توسعه است که هر کدام از این بسته های توسعه، یک مکتب (دسته کارت) جدید را به بازی اضافه می کند.

در این نسخه 2 مکتب حرفه ای قرار داده شده است که بازیکنان می توانند از آن ها استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع بازی های رومیزی و بردگیم می توانید به فروشگاه بازی نوین مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی

خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام از خدمات پرفروش و پرطرفدار مای ممبر است. خرید لایک اینستاگرام تضمینی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *