کسب درآمد از بازی نوین

 

بدون سرمایه گذاری درآمد کسب کنید

بازی نوین به عنوان اولین فروشگاه بازی در ایران، از سیستم همکاری در فروش با نام کسب درآمد از بازی نوین رونمایی کرد.

بنر-همکاری-در-فروش-بازی-نوین

در چهارمین سال از شروع فعالیت بازی نوین، بازی نوین با معرفی سیستم کسب درآمد خود، حمایت از تولیدکنندگان محتوا را آغاز کرد.

در این سیستم همه افراد به عنوان دارندگان پیج های اینستاگرامی، کانال های تلگرامی، تولید کنندگان محتوا و … می توانند به عنوان همکار فروش ما، با تبلیغ و پروموت کردن بیش از 200 عنوان از  محصولات موجود در فروشگاه بازی نوین و بعد از فروش محصولات ،کمیسیون خود را به صورت ریالی دریافت کنند.

این سیستم که با نام کسب درآمد از بازی نوین شناخته می شود، یک قرارداد 2 طرفه بین بازی نوین و بازاریابان می باشد که مقداری از سبد خریدهای ثبت شده در فروشگاه بازی نوین را به صورت کمیسیون ریالی در اختیار بازاریابان قرار می دهد.

هدف اصلی این سیستم حمایت از تولید کنندگان محتوا است تا بتوانند با تولید و نشر محتوای مناسب به جامعه بردگیمی ایران کمک کنند تا اطلاعات بیشتری از بازی های عرضه شده در ایران به دست آورند و بهترین بازی ها را انتخاب کنند.

در این سیستم، هیچ محدودیتی در مقدار کل کمیسیون پرداختی وجود ندارد و با هر فروش تکمیل شده، بازاریابان کمیسیون خود را به صورت ریالی و در هفته اول هر ماه دریافت می کنند.

بدین منظور داشبورد اختصاصی همکاری در فروش در فروشگاه اینترنتی بازی نوین طراحی و اجرا شده و بازاریابان می توانند در این داشبورد:

  • پورسانت های دریافتی خود را ببینند.
  • لینک های بازاریابی ایجاد کنند.
  • آمار لینک ها و کلیک بر روی آن ها را مشاهده کنند.
  • مبالغ پرداخت شده به خود را مشاهده کنند.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم به اینجا مراجعه نمایید.

همچنین در اینجا به سوالات متداول شما در مورد کسب درآمد از بازی نوین جواب داده شده است.

علاوه بر سیستم کسب درآمد بازی نوین، در بهمن 1399 دو سیستم تخفیف پلکانی و باشگاه مشتریان بازی نوین نیز معرفی شده بود که هدف اصلی آن حمایت از خریداران است.

بازی نوین تلاش دارد که با تجربه 4 ساله خود و حمایت شما عزیزان بتواند به بهترین سایت معرفی و نقد بازی های رومیزی و بردگیم ها تبدیل شود.

خوشحال می شویم که نظرات شما را زیر همین پست ببینیم.

مطلب پیشنهادی

معرفی بازی ghost writer

معرفی بازی Ghost Writer

در این پست بازی Ghost Writer معرفی شده و در مورد روش انجام بازی و زمان عرضه آن توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *