خانه / ویدیوها / روش انجام بازی Carcassonne

روش انجام بازی Carcassonne

روش-انجام-بازی-carcassonne

در این مطلب ویدیو روش انجام بازی Carcassonne با زیرنویس فارسی قرار داده شده است.

در بازی Carcassonne بازیکنان در نقش لردهایی هستند که باید مناطق دور شهر Carcassonne را گسترش دهند. مناطقی همچون جاده ها، صومعه ها، زمین ها و رودخانه ها.

بازی Carcassonne یکی از بهترین بازی های سبک کاشی گذاری در سال 2000 عرضه شده است. تا به حال بسته های توسعه متعددی برای این بازی معرفی و منتشر شده است که تکرار پذیری بسیار بالایی به بازی داده اند.

قوانین بازی Carcassonne بسیار ساده بوده ولی امتیاز شماری در این بازی ممکن است برای بعضی از بازیکن ها سخت باشد. در این ویدیو روش انجام این بازی با زیرنویس اختصاصی بازی نوین برای شما قرار داده شده است.

این ویدیو توسط کانال Watch iT Played تهیه و تولید شده است. رادنی اسمیت در مورد بازی Carcassone می گوید که این بازی اولین بردگیمی بوده است که بازی کرده و دلیل به وجود آمدن کانال محبوب Watch it Played هم همین بازی بوده است.

هر سوالی که در مورد قوانین بازی Carcassonne داشتید را می توانید در بخش نظرات بپرسید و در اسرع وقت به سوالات شما جواب خواهیم داد.

همچنین برای خرید بازی می توانید به اینجا مراجعه کنید.

 

مطلب پیشنهادی

زنگ-بازی-memoir-44

زنگ بازی؛ Memoir 44

در سری ویدیو های زنگ بازی قصد داریم یک بازی از قفسه برداشته و با همدیگر بازی کنیم. انتخاب ما برای اولین ویدیو از این سری، بازی Memoir 44 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *