زنگ بازی؛ Takenoko

زنگ-بازی-takenoko

در سری ویدیو های زنگ بازی قرار است به همراه دوستان و همکاران بازی نوین، یک دست کامل یکی از بردگیم هایی که بر روی قفسه هایمان قرار دارند را برداشته و دوستانه بازی کنیم.

البته دوستانه و در عین حال رقابتی!

سعی ما بر این است در این سری ویدیو ها تمامی مکانیزم های بازی و روش انجام بازی را به طور کامل نشان دهیم ولی برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش انجام بازی، ویدیو های جداگانه تهیه خواهیم کرد.

در نهایت در انتها هم نظر کلی خود را در مورد بازی خواهیم داد. امیدواریم این سری ویدیو ها بتواند شما را در انتخاب بازی مورد علاقه تان یاری کند.

 

زنگ بازی؛ Takenoko

در این ویدیو به سراغ بازی Takenoko طراحی شده توسط  که قبلا بازی ۷wonders Duel را از او دیده بودیم رفته ایم. پادشاه چین به رسم دوستی و صلح، یک عدد پاندای بازیگوش به امپراطور ژاپن داده است. همه درباریان نگران نگه داری از این پاندا هستند و شما را برای این سمت مهم انتخاب کرده اند. باغ خود را گسترش دهید. غذای محبوب پاندا یعنی بامبو را برای وی بکارید و در نهایت او را گرسنه نذارید تا پاداش امپراطور نصیب شما شود.

یکی از بهترین بازی های خانوادگی و به اصطلاح Gateway انتظار شما را می کشد. از همان لحظات اول برخورد با این بازی، عاشق آن خواهید شد. بامبوهای پلاستیکی زیبا در کنار دو فیگور پاندا و باغبان می تواند یک سرگرمی ناب را برای شما به وجود آورد.

در این ویدیو نیما و داود یک دست کامل بازی را انجام داده اند و در انتهای ویدیو هم نظر خود را در مورد بازی Takenoko گفته اند. همچنین معرفی محتصری از بازی Takenoko Chibis هم انجام شده است و شما می توانید عکس های بیشتری از آن را در اینجا ببینید.

این ویدیو در  دو قسمت تهیه شده است و شما می توانید هر دو قسمت را در همینجا ببینید.

برای خرید بازی Takenoko به اینجا مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی

نگاهی-سریع-به-7wonders

نگاهی سریع به بازی ۷wonders نسخه رایا

در بازی ۷wonders به عنوان رهبران تمدن های باستانی با بازیکنان دیگر رقابت می کنید …

4 دیدگاه

  1. با عرض سلام و خسته نباشید
    می خواستم بدونم آیا بازی پندمیک :سقوط روم بازی ساده و در عین حال جذابی هست یانه ؟

  2. و آگر میشه ویدیو یا مقاله آموزشی اون رو هم در سایت بذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *