Loading...
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

مقایسه‌ی سری های لگو

مقایسه‌ی سری های لگو
وقتی برای اولین بار وارد یک فروشگاه LEGO میشیم، انواع و اقسام بسته های LEGO ممکنه باعث سردرگمی ما بشه. ما در اینجا قصد داریم که بسته های LEGO رو بر اساس سن بازی کننده دسته بندی کنیم تا یک شروع خوب برای خرید بهترین بسته رو در اختیار شما قرار بدیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

وقتی برای اولین بار وارد یک فروشگاهLEGOمیشیم، انواع و اقسام بسته هایLEGOممکنه باعث سردرگمی ما بشه. لگوهای سایز بزرگ، لگوهای کوچک، بسته های آدمک های لگویی، بسته سفینه های جنگ ستارگان. تعداد بسته هایی کهLEGOبه ما برای انتخاب میده، اونقدر زیاد هست که شاید چند مقاله باید در موردشون نوشته بشه ولی ما در اینجا قصد داریم که بسته هایLEGOرو بر اساس سن بازی کننده دسته بندی کنیم تا یک شروع خوب برای خرید بهترین بسته رو در اختیار شما قرار بدیم.

 

 

LEGO Duplo

این بسته ها برای کودکان قبل از سن مدرسه ( قبل از 7 سال) ساخته و تهیه شده. اندازه بزرگ اون ها باعث میشه که اتفاقی بر روی اون ها پا قرار داده نشه و آسیبی به کودک نرسه. معمولا تعداد آجرهای لگویی موجود در این بسته ها بیش از 80 هست و رنگ های شادی که در ساخت اون قرار داده شده باعث میشه که کودک به راحتی با اون ها ارتباط برقرار کنه. از طرفی اندازه بزرگ آجرهای لگویی باعث میشه که کودک نتونه به طور کامل اون رو داخل دهانش قرار بده و قورت بده. و در نهایت پلاستیک استفاده شده در این مدل از بهترین نوع موجود ساخته شده اس.

در بسته هایDuploشخصیت های تحت لیسانس مثلBatman،Sophia the Firstو شخصیت هایDisneyقرار دارن و قیمت اون با توجه به تعداد آجرهای لگویی مناسبه. از بسته های مناسب که در سریDuploعرضه شده، میشه بهLEGO Duplo Town Houseاشاره کرد که شامل یک خونه کامل به همراه 3 آدمک لگوییه و می تونه بهترین خرید در سریDuploباشه.

 

 

LEGO Juniors

Juniorsدارای آجرهای لگویی با سایز متوسط هست. از ویژگی های بارزاین سری، یکی طراحی نقشه‌هاییه که برای کودکان خیلی راحته و از طرفی مثل سریDuploبچه گانه نیست! این سری دقیقا مدلیه که باید برای بچه هایی خریداری بشه که عاشقLEGOهستن و می خوان طرح های خودشون رو (مثل : قلعه، فروشگاه، آتش نشانی و هر چیز دیگه‌ای که اطرافشون می بینن) درست کنن.

این سری برای سنین 4 الی 7 سال طراحی شده ولی نوجوان های تا 10 سال هم به راحتی می تونن با اون ارتباط بر قرار کنن.

قیمت این سری به نسبت سریDuploکمتره و میشه بسته های 160 تکه ای اون رو با نصف قیمت  بسته های 100 تایی سریDuploخرید. اما خودتون رو آماده کنید ... هر لحظه ممکنه پاتون روی آجرهای لگویی بره !

 

 

LEGO Classic

سری نهایی که برای کودکان بالای 7 سال (و به نظر من حتی بزرگسالان) وجود داره، سریClassicهست. در این سری تعداد آجرهای لگویی به مقدار زیادی افزایش پیدا می کنه و تا 2000 آجر هم میرسه. در این سری محدودیتی از نظر ساخت ایده ها با توجه به تعداد و انواع مختلف آجرها نخواهید داشت. از طرف دیگه اگر در خونه شما بیش از یک کودک وجود داشته باشه، با توجه به تعداد آجرها می تونید از یک بسته برای 2 کودک استفاده کنید (که به شدت باعث صرفه جویی میشه ).

در مورد قیمت هم نکته اساسی مدلیه که خریداری می کنید. معمولا مدل هایی که آدمک های لگویی اون از قهرمانان یا داستان های معروف انتخاب شدن، قیمت بالایی دارن ولی با صرف کمی زمان و دقت بیشتر می تونید، بسته مناسب از سریClassicرو تهیه کنید.

 

بازی نوین شما رو به سمت تخیل سوق میده.

 

نظرات
    ارسال نظر